Aktualności

Kamień dekoracyjny, elewacyjny, naturalny, ozdobny, płytki ścienne i płytki elewacyjne

06.08.2014

Kamień dekoracyjny wewnętrzny i płytki elewacyjne firmy Stegu to wyjątkowy element wykończeniowy, który ze względu na bogactwo barw, kształtów i faktur stanowi idealne dopełnienie każdej architektury.

Płytki ścienne Stegu swój autentyczny wygląd do złudzenia przypominający kamień naturalny, zawdzięczają procesom produkcyjnym wymagającym ręcznej obróbki oraz wykorzystaniu naturalnych kruszyw i barwników.

W skład bogatego asortymentu produktów Stegu, wchodzi również kamień elewacyjny znajdujący szerokie zastosowanie - jako dekoracja ogrodzeń, całych elewacji, cokołów budynku a także do projektowania śmiałych aranżacji wnętrz z użyciem kamieniopodobnej płytki ściennej.

Cegłopodobne płytki elewacyjne w ofercie firmy Stegu z uwagi na wysoką jakość surowców użytych w procesie produkcji są niezwykle trwałe, a przy tym spełniają surowe wymogi wizualne, oddając piękno murów ceglanych oraz industrialny charakter aranżacyjny typowy dla luksusowych loftów.

Firma Stegu posiada w swojej ofercie również kamień naturalny, który idealnie sprawdza się zarówno we wnętrzach, jak i na elewacji.

źródło i zdjęcie: Stegu

Kamień dekoracyjny, elewacyjny, naturalny, ozdobny, płytki ścienne i płytki elewacyjne
Zobacz produkty: