Aktualności

Ceramika Polska "HADYKÓWKA" wspiera Mistrzów Polski

05.08.2014

Ceramika Polska "HADYKÓWKA" jako jedyny w Polsce i Europie producent otrzymał CERTYFIKAT ZGODNOŚCI EKOLOGICZNEJ wydany przez niemiecką firmę TUV CERT potwierdzający, że nasze wyroby są w 100% ekologiczne oraz CERTYFIKAT TESTING + MONITORING poświadczający, iż produkcja wyrobów ZCB Sp. z o.o. Hadykówka jest stale monitorowana przez niemiecką firmę certyfikującą TUV.

Cieszę się, że zaczynamy współpracę z Mistrzem Polski. HADYKÓWKA aspiruje obecnie do marki premium, którą w tym momencie reprezentują siatkarze Asseco Resovii. Wierzymy, że drużyna osiągnie sukcesy na parkietach w Polsce i Europie, a dzięki temu prestiż naszej firmy i produktów będzie wzrastał. Życzmy Asseco Resovii osiągnięcia maksymalnych celów sportowych – mówi Adam Szajna, Prezes Zarządu, Ceramika Polska Sp. z o.o.

Cieszymy się, że HADYKÓWKA po kilku latach przerwy wraca do współpracy z naszym klubem. Firma, dzięki swoim wysokiej jakości produktom ponownie aktywnie działa na rynku, a nasze wspólne działania mają skutecznie wesprzeć promocję marki. Z radością witamy HADYKÓWKĘ z powrotem w naszej siatkarskiej rodzinie – mówi Bartosz Górski, Wiceprezes Zarządu Asseco Resovii Rzeszów.

http://www.assecoresovia.pl/pl/aktualnosci/wiadomosci/art1406,ceramika-polska-hadykowka-wspiera-mistrzow-polski.html

źródło i zdjęcie: Ceramika Polska Sp. z o.o. Zakład w Hadykówce

Ceramika Polska "HADYKÓWKA" wspiera Mistrzów Polski
Zobacz produkty: