Aktualności

Samoobsługowy system ważeń w Trzuskawicy

04.08.2014

W sierpniu 2012 roku firma wdrożyła w zakładzie Sitkówka (centrala) samoobsługowy system na wszystkich wagach samochodowych oraz bramach wjazdowych. Kierowcy posługują się kartami zbliżeniowymi lub jednorazowymi kodami i w ten sposób mogą samodzielnie wjechać na teren zakładu oraz samodzielnie dokonać ważenia.

Terminale samoobsługowe są wyposażone w interkom połączony z działem obsługi klienta, który czuwa nad poprawnym przebiegiem operacji. System jest zintegrowany z wprowadzoną w 2010 roku elektroniczną kontrolą załadunków. W przypadku załadunku kruszyw kierowca może pozostać w kabinie przez cały czas nie wychodząc ani na chwilę z auta.

Wdrożenie pozwoliło znacznie zredukować czas obsługi kierowców (pobyt na wadze skrócił się średnio z 3,5 min do ok 8-10 sekund) oraz zwiększyło wydajność w obszarze obsługi klienta.

Kierowcy posiadający stałe upoważnienia do odbioru towaru mogą obecnie zgłosić swój przyjazd telefonicznie (numer telefonu do BOK jest umieszczony na karcie zbliżeniowej) i nie musza czekać w kolejce w budynku BOK. Po uzyskaniu akceptacji pracownika BOK kierowca może bezpośrednio udać się do bramy wjazdowej.

źródło i zdjęcie: TRZUSKAWICA

Samoobsługowy system ważeń w Trzuskawicy

Firma powiązana:

TRZUSKAWICA S.A.

Telefon 41 34 69 130
www.trzuskawica.pl

TRZUSKAWICA S.A.
Zobacz produkty: