Aktualności

ISOVER dla "AKOGO?"

04.08.2014

Dochód ze sprzedaży rolek Termo-Mata Plus i Iso-Mata wspomoże Fundację Ewy Błaszczyk. ISOVER, producent materiałów izolacyjnych, rozpoczął współpracę z Fundacją "AKOGO?". Od każdej sprzedanej rolki wełny ISOVER Termo-Mata Plus i Iso-Mata jeden złoty zostanie przekazany na rzecz Fundacji Ewy Błaszczyk.

ISOVER dla "AKOGO?"Najwyższej jakości materiały izolacyjne zapewniają upragniony komfort, będąc gwarancją ciepła, bezpieczeństwa i ciszy w naszym domu. Za sprawą produktów ISOVER takich jak min.  Termo-Mata Plus czy Iso-Mata otrzymujemy skuteczną ochronę budynku przed zimnem, ogniem i wilgocią, jak również relaksującą ciszę, zdrowy mikroklimat dzięki oddychającym ścianom oraz oszczędność kosztów ogrzewania.

Podobnie jak każdy dom musi być zbudowany z odpowiednich materiałów, aby spełniał swoje funkcje i był komfortowym miejscem dla mieszkańców, tak szczytne idee potrzebują wsparcia i pomocy innych, aby mogły zostać zrealizowane z sukcesem.

"Czasami wystarczy dobre słowo i trochę ciepła" - takimi słowami ceniona aktorka, piosenkarka i założycielka Fundacji "AKOGO?" Ewa Błaszczyk wspiera kampanię wizerunkową ISOVER "Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu". W ramach współpracy marki z Fundacją złotówka od każdej sprzedanej rolki produktów ISOVER - Termo-Mata Plus i Iso-Mata zostanie przekazana na rzecz organizacji. "AKOGO?" zajmuje się pomocom dzieciom po ciężkich urazach mózgu, często przebywających w śpiączce. Z jej inicjatywy w 2013 roku przy Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie powstała klinka Budzik.  

Marka wysokiej klasy materiałów izolacyjnych po raz kolejny pokazuje, że "ISOVER to więcej niż izolacja".

Naszym priorytetem jest nieustanne podnoszenie jakości oferowanych produktów i rozwiązań. Jednocześnie w swoich działaniach pamiętamy o ważnych i cennych przedsięwzięciach, takich jak Fundacja "AKOGO?", które budują lepszą rzeczywistość. Przekazując naszym Klientom produkty, dzięki którym mogą spełniać swoje marzenia o komfortowym domu, dodatkowo wspólnie wspieramy tak cenną inicjatywę - mówi Olga Mazurek, Menadżer Rozwoju Marki i Wsparcia Sprzedaży ISOVER. 

Sprzedaż specjalnych rolek Termo-Maty Plus i Iso-Maty wspierających Fundację "AKOGO?" potrwa do końca 2015 roku.

www.isover.pl

źródło i zdjęcia: ISOVER

Firma powiązana:

Isover Saint-Gobain Construction Products Polska

Telefon 32 339 63 00, Biuro Doradztwa Technicznego: 800 163 121
www.isover.pl
info@isover.pl

Isover Saint-Gobain Construction Products Polska