Aktualności

Wybierz piękno i design okien i drzwi. Trwa Konkurs Wzorniczy Diamenty Stolarki 2014

01.08.2014

By docenić ciekawy design w branży stolarki otworowej, redakcja Forum Branżowego oraz gospodarz Międzynarodowych Targów Budowlanych i Wnętrzarskich Warsaw Build przygotowali Konkurs Wzorniczy Diamenty Stolarki 2014. W konkursie nie mogło zabraknąć flagowego modelu okna od OKNOPLAST - Winergetic Premium Passive. Drugim produktem biorącym udział w konkursie są drzwi z linii Elite marki ALUHAUS, wchodzącej w skład Grupy OKNOPLAST. Do końca sierpnia 2014 r. internauci mogą oddawać głosy na te produkty wysyłając mail na adres: konkurs@forumbranzowe.com oraz wpisując nazwę firmy w temacie.

Wybierz piękno i design okien i drzwi. Trwa Konkurs Wzorniczy Diamenty Stolarki 2014

OKNOPLAST od początku działalności przykłada szczególną wagę do tego, by jego produkty wyróżniały się, nie tylko wysoką funkcjonalnością, ale też by stanowiły ważne elementy aranżacji wnętrz. Dlatego właśnie marka stworzyła autorskie profile okienne w oparciu, o które powstały cieszące się uznaniem klientów serie Plati­nium i Winergetic Premium.

Wersja pasywna modelu Winergetic Premium Passive wyróżnia się innowacyjnym zbrojeniem, które jest kombinacją wytrzymałego wzmocnienia stalowego i bariery termicznej SpaceBlock, składającej się m.in. z aerożelu, materiału dotychczas wykorzystywanego m.in. w budowie statków kosmicznych.

Dzięki przełomowej konstrukcji okno może być stosowane w domach pasywnych nawet jako duże, otwierane przeszklenie, również w wersji kolorowej. Unikalność okna Winergetic Premium Passive od OKNOPLAST zawiera się jednak przede wszystkim w niezwykłej formie profilu, będącej autorskim projektem firmy.

Ma to przełożenie na wyrafinowaną estetykę oraz poprawia właściwości cieplne okna.  Model ten dopełniają designerskie elementy w postaci nowoczesnych klamek i okuć z linii dESIGN+, zaprojektowa­ne ze studiem projektowym Kiska, projektującym m.in. dla Audi, KTM czy Hondy.

Kolejnym produktem biorącym udział w konkursie są drzwi aluminiowe TENAX 2 z flagowej linii Elite marki Aluhaus. Drzwi sygnowane marką ALUHAUS odpowiadają najwyższym wymaganiom w zakresie designu, funkcjonalności i parametrów technicznych. 

Wszystkie modele dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, do wyboru są kolory palety RAL, kolory strukturalne i drewnopodobne. W linii Elite kolor drewnopodobny powstaje w technologii Decoral, która umożliwia, wykonanie rysunku słojów drewna, co znacznie podnosi estetykę drzwi.

Ogłoszenie wyników głosowania i prezentacja zwycięzców nastąpi w dniach 18–20 września 2014 r., na targach Warsaw Build w Warszawie. Z kolei do końca sierpnia zbierane będą głosy internautów. Każdy może oddać jeden głos w każdej z kategorii konkursowej, a są nimi:

1. Okna PCW
2. Okna drewniane
3. Drzwi wejściowe
4. Drzwi wewnętrzne
5. Bramy garażowe
6. Osłony okienne

Firma Oknoplast bierze udział w Konkursie Wzorniczym na najciekawszy design w kategorii OKNA PCW i ubiega się o tytuł Diamentu Stolarki dla okna Winergetic Premium Passive. Z kolei nowa marka w grupie - ALUHAUS ubiega się o tytuł w kategorii DRZWI WEJŚCIOWE.

Jeśli uważacie Państwo, że produkty te zasługują na najwyższe wyróżnienie w Konkursie, oddajcie swój głos na firmę Oknoplast i Aluhaus na adres e-mail: konkurs@forumbranzowe.com wpisując nazwę firmy w temacie maila.

źródło i zdjęcia: Oknoplast

Firma powiązana:

OKNOPLAST

Telefon 12 279 71 71
www.oknoplast.com.pl

OKNOPLAST