Aktualności

Oknoplast - marka dla Polski została wyróżniona

31.07.2014

Firma Oknoplast po raz kolejny została wyróżniona za wysoką jakość i innowacyjność swoich produktów. Producent okien i drzwi znalazł się na prestiżowej liście 25 polskich firm o największym potencjale do budowania silnej marki POLSKA.

Oknoplast - marka dla Polski

Ranking magazynu "Brief" ma na celu wyróżnienie polskich przedsiębiorstw, które rozsławiają Polskę za granicą i pokazują, że produkty "made in Poland" mogą być docenione na świecie. W zestawieniu znalazły się firmy, za którymi stoją ludzie z pasją podkreślający w zdecydowany sposób kraj pochodzenia swoich produktów.

Od kilku lat zauważamy, że zmienia się podejście do polskich produktów. Oferując produkt o najwyższej jakości, udało nam się stworzyć markę budzącą zaufanie zarówno w Polsce, jak i na rynkach zagranicznych. Tym samym w znaczący sposób przyczyniamy się do zmiany wizerunku naszego kraju. Cieszymy się, że po raz kolejny nasze działania zostały docenione - mówi prezes OKNOPLAST Mikołaj Placek.

W zestawieniu znalazły się również takie marki jak Dr Irena Eris, Hortex, Reserved czy Solaris. Pełna lista firm opublikowana została w lipcowym magazynie "Brief". Patronami medialnymi rankingu jest Bankier.pl oraz Proto.pl.

Więcej informacji znajduje się na: www.oknoplast.com.pl.

Zachęcamy również do śledzenia naszych postów na Facebooku Oknoplast i Twitterze @Oknoplast1

źródło i zdjęcie: Oknoplast

Firma powiązana:

OKNOPLAST

Telefon 12 279 71 71
www.oknoplast.com.pl

OKNOPLAST