Aktualności

Konkurs „Zaprojektuj swój dywan” rozstrzygnięty

27.10.2010

Jury wyłoniło zwycięzcę nagrody głównej konkursu „Zaprojektuj swój dywan” organizowanego przez Sklepy KOMFORT na   profilu „żyj Komfortowo” na facebooku. Dodatkowo do 29 października  internauci mogą głosować na ich zdaniem najciekawsze prace. Czekają nagrody  wyróżnienia. Na konkurs wpłynęło ponad 150 zgłoszeń wykonanych bardzo różnymi technikami: od kredek, przez farby, kolaż po zaawansowane programy do projektowania...

Wśród nadesłanych wzorów dominowały motywy geometryczne, rysunki twarzy, sylwetki zwierząt. Pojawiły się też dywany w barwach klubów piłkarskich. Jury złożone z przedstawicieli firmy przyznało główną nagrodę pani Mai Pelc  za  projekt pn. „Yellow Cat Marine”.  

„W konkursie zdecydowaliśmy się nagrodzić najbardziej oryginalny projekt, odzwierciedlający indywidualizm autora.  Nagrodzony dywan w ciekawy sposób ukazuje zamiłowania autora i jednocześnie wpisuje się w trendy sztuki projektowania. Konkurs pokazał, że Polacy traktują dywan nie tylko jako ozdobę wnętrza ale także jako element, który może wyrażać ich sympatie, poglądy i marzenia.” – mówi Anna Heimberger Dyrektor Marketingu Sklepy Komfort SA .

Jury  przyznało również specjalną nagrodę poza regulaminową w kategorii dywanów dziecięcych za projekt „Wioska” przysłany przez Annę Warchoł. Projekt zachwycił jury prostotą formy charakterystyczną dla rysunków dzieci i subtelnością barw.

W nagrodę zwycięzcy otrzymają od KOMFORTu dywany wykonane według przesłanych projektów. Wszystkie nadesłane prace zostały opublikowane na stronie WWW.komfort.pl oraz  na profilu "Żyj Komfortowo" gdzie biorą udział w głosowaniu internautów. Dla 10 autorów, których prace uzyskają najwięcej głosów „Lubię to” czekają nagrody w postaci dywanów shaggy oraz zestawów do pielęgnacji podłóg. Głosowanie trwa do 29 października 2010.

 

źródło: Sklepy KOMFORT

Więcej

Firma powiązana:

Sklepy Komfort

Telefon 0 801 30 11 30
www.komfort.pl

Sklepy Komfort