Aktualności

BEDS.pl uzupełnia ofertę materacy!

29.07.2014

Każdego dnia chcemy dbać o komfort Waszego snu, ponieważ wyspanie to klucz do sukcesu. Po przespanej nocy wstajemy rześcy i gotowi stawić czoła trudom dnia codziennego. W dzisiejszych czasach, kiedy obowiązków jest coraz więcej, a czasu na wypoczynek coraz mniej sen jest luksusem, o który trzeba dbać, jak o najwyższe dobro.

Materace z mocą

Każdy z nowych, wprowadzonych do oferty materacy posiada szczególne właściwości. Dzięki temu proponujemy Państwu materace o różnorodnej specyfice. Tak urozmaicona oferta daje każdemu z Was możliwość dobrania materaca idealnego. Takiego, dzięki któremu sen będzie przyjemnością, a my będziemy się każdego ranka budzić zrelaksowani.

Materac ACTIVE kieszeniowy

Materac ACTIVE kieszeniowyMaterac ze sprężynami, z których każda znajduje się w osobnej kieszeni i działa niezależnie od siebie. Materac z jednej strony posiada komfortową pianę termoelastyczną, performowaną w celu zwiększenia klimatyzacji materaca, natomiast z drugiej strony posiada pianę wysokoelastyczną, performowaną. Materac zapewnia odpowiednie podparcie dla kręgosłupa.

Materac ALOE VERA termoelastyczny

Materac ALOE VERA termoelastycznyMaterac zapewniający doskonałą elastyczność i właściwe podparcie ciała. Materac zapewnia idealne warunki podczas snu. Posiada dwie strony twardości. Pokrowiec materaca posiada ekstrakty roślinne aloe vera.
 
Materac GREEN termoelastyczny

Materac GREEN termoelastycznyMaterac z kolekcji BIO. Produkt wyjątkowy gwarantujący idealne podparcie dzięki dodatkowej warstwie zaszytej termoelastycznej piany w pokrowcu. Polecany dla osób z wyższą wagą do 170 kg, bądź dla zwolenników twardych materacy. Posiada pas wentylacyjny po bokach, który poprawia cyrkulację powietrza.

Materac MAGIC wysokoelastyczny

Materac MAGIC wysokoelastycznyNowa kultura snu. Materac z kolekcji BIO o najnowszej technologii, by maksymalnie zmniejszyć proces utlenienia piany. Całkowicie naturalny produkt na bazie olejku lawendowego. Wyjątkowa wytrzymałość w użytkowaniu. Materac redukuje minimalny nacisk ciała.

Materac PROTECT wysokoelastyczny

Materac PROTECT wysokoelastycznyObie strony materaca okala pianka o właściwościach bakteriobójczych. Komfort zwiększa pokrowiec z wszytą pianką termoelastyczną. Wszyty na boku materiał 3D o właściwościach klimatyzujących zapewnia odpowiednią wentylację materaca.

źródło i zdjęcie: STWD Roman Bilecki

Firma powiązana:

STWD Roman Bilecki

Telefon 52 360 08 08
www.beds.pl
beds@beds.pl

STWD Roman Bilecki