Aktualności

Odrzućmy stereotypy - malowanie lakierami w sprayu jest łatwe, a efekt może być zaskakujący

29.07.2014

W sytuacji, kiedy chcemy coś zmienić wokół siebie - nie ma nic prostszego! Wprowadźmy kolor do własnych wnętrz, ogrodu, otoczenia za pomocą farb w sprayu. Dlaczego lakier lub farba w sprayu? Bo jest dziecinnie prosta w użyciu i nie wymaga użycia żadnych pędzli, wałków czy korytek.

Wystarczy jedna chwila i mieszkanie nabierze niepowtarzalnego charakteru: w kilka sekund odświeżymy kolor postarzałych mebli, zmienimy aranżację wnętrza malując dodatki lub tchniemy nowe życie w dawno nieużywane, dotąd niepasujące do siebie dekoracje do domu.

Żywe kolory w mieszkaniu już teraz nastroją was energetycznie na cały rok! Wystarczy wybrać lakier w sprayu w ulubionym kolorze i przedmiot do malowania. Bardzo ważne jest, aby lakier przed użyciem dobrze wstrząsnąć, powierzchnię malujemy zawsze z odległości 20-30 cm - w ten sposób unikniemy zacieków.

Oto cały sekret! A jeżeli po malowaniu zostanie Wam jeszcze farba w puszce – należy zawsze odwrócić puszkę do góry nogami i oczyścić zawór, naciskając go przez ok. 3 sekundy. W ten sposób oczyścimy dyszę, co pozwoli nam na zastosowanie tej samej puszki w przyszłości, jeśli będziemy chcieli użyć lakieru do następnych wymalowań.

Zapraszamy do obejrzenia galerii naszych realizacji na naszej stronie www.motipdupli.pl (wkrótce jej nowa, intrygująca odsłona).

źródło i zdjęcie: MoTip Dupli