Aktualności

Wanny z hydromasażem typu Spa

29.07.2014

Najbardziej renomowane na świecie wanny z hydromasażem, typu Spa, amerykańskiej firmy Hot Spring. Spa to wanny do masażu wodnego wyposażone w systemy podgrzewania, oczyszczania i ozonowania wody. Urządzenia te przeznaczone są do eksploatacji zarówno wewnątrz obiektów jak również na zewnątrz (tarasy, ogrody) - przez cały rok, bez względu na warunki atmosferyczne, w temperaturze od – 40 stopni C do + 80 stopni C.

Spa Hot Spring swoją legendarną renomę zawdzięczają unikalnym rozwiązaniom technicznym (np. uzdatnianie wody, izolacja termiczna) oraz jakości materiałów użytych do ich produkcji. Ponad 25-cio letnia historia firmy i prawie milion użytkowników tych urządzeń na całym świecie, stanowi najlepszą rekomendacje oferowanych przez nas wyrobów. Międzynarodowa sieć serwisowa Hot Spring obejmuje 40 krajów na świecie, w tym Polskę.

Firma HOT SPRING, oferuje kilkanaście modeli basenów, różniących się wyposażeniem i wielkością - dla 3 do 7 osób. Oprócz takich zalet urządzeń jak: jakość użytych materiałów, funkcjonalność, niskie koszty eksploatacji, łatwość podłączenia do sieci wodno-kanalizacyjnej, istotną zaletą jest jakość usług serwisowych, spełniających światowe standardy - czas reakcji serwisu na zgłoszoną usterkę wynosi 72 godziny.

źródło i zdjęcie: SA-FIN

Firma powiązana:

SA-FIN

Telefon 22 891 12 44, 604 407 805
www.saunadlaciebie.pl
biuro@saunadlaciebie.pl

SA-FIN