Aktualności

Drewniane schody wewnętrzne firmy Domański

25.07.2014

Schody wewnętrzne drewniane zaprezentowane, to efekt pracy firmy Domański. Aby osiągnąć taki efekt, pracę zaczyna się od projektowania, następnie przechodzi w fazę produkcji i kończy montażem. Już podczas tworzenia projektu, firma Domański podchodzi do zamówienia całkowicie indywidualnie, wiedząc, iż miejsce montażu nigdy nie będzie takie samo jak poprzednio.

Zbierają najpierw szereg informacji zarówno czysto technicznych jak i tych związanych z dekoracją i estetyką schodów wewnętrznych. Gdy mają wszelkie potrzebne informacje, płynnie przechodzą w etap produkcji, wiedząc, iż zamówienie powinno zostać zrealizowane możliwie jak najszybciej.

W ciągu kilku tygodni specjaliści, postępują dokładnie z wcześniej wyznaczonym harmonogramem i oczywiście projektem. Gdy schody są gotowe, firma Domański zajmuje się transportem produktu w miejsce wybrane przez zamawiającego. Na miejscu następuje sprawny montaż i dopiero w tym momencie, można uwiecznić na zdjęciu całą pracę.

Jeśli ktoś z Państwa ma chęć zamontować w swoim mieszkaniu nowoczesne schody drewniane, to na pewno znajdzie inspirację na jednym z tych zdjęć - link do strony tutaj.

źródło i zdjęcie: Domański

Firma powiązana:

Domański

Telefon 34 366 55 47, 34 366 52 81, 601 412 814
www.schodydomanski.pl
biuro@domanski.com.pl

Domański