Aktualności

W poszukiwaniu doskonałej podłogi - Baltic Wood

25.07.2014

Szukając sposobów na zaaranżowanie wnętrza, najbardziej cenimy sobie szeroki wybór dekorów i trwałość produktów. Chcemy znaleźć sposób na oddanie naszej indywidualności, naszego charakteru, a zarazem mieć pewność, że wybrane przez nas rozwiązanie jest sprawdzone i pewne. W wyborze podłogi doskonałej Baltic Wood proponuje dwie dobrze znane i lubiane kolekcje trójwarstwowych podłóg drewnianych Baltic Wood - inspirowane modą Fashion Collection oraz ponadczasową Classic Collection.

Baltic Wood_Wenge Elegance 3R z Classic Collection

Fascynujące kreacje

Świat mody zadziwia nas coraz to nowymi propozycjami, projektantami, trendami. Wyrafinowane lub wibrujące barwy, niezwykłe faktury, klasyczne bądź wręcz na odwrót - awangardowe i nowatorskie zestawienia to jego codzienność, która staje się inspiracją dla wszystkich dziedzin twórczości.

Podłogi z Fashion Collection nawiązują do dynamicznego charakteru świata mody. Stąd też drewno z trzech kontynentów, szeroka paleta wykończeń (lakier matowy, półmatowy, olej ECO, barwne bejce) oraz bogata gama kolorów, które pozwalają kreować przestrzeń, wyrażając siebie i swój styl. Kropką nad „i” kreacji są modne szczotkowane powierzchnie oraz subtelna faza na długich bokach deski.

Fashion Collection to wyszukane połączenie wysublimowanego smaku z użytecznością. Fabryczne wykończenie sprawia, że podłogi są gotowe do użytku zaraz po montażu, który jest prosty i czysty dzięki zastosowaniu bezklejowego systemu BALTIC LOCTM 2G. Natomiast warstwa drewna o grubości ok. 3,5 mm umożliwia renowację podłóg z tej linii do 3 razy.

Baltic Wood_Fashion Collection_Jesion_Classic_Cream

Cenione rozwiązania

Klasyczne piękno to harmonia proporcji i doskonałość natury, które zachwycają niezależnie od obowiązujących w danym sezonie trendów. Classic Collection to kolekcja podłóg o wyjątkowym, ponadczasowym charakterze, które nigdy nie będą passé. Niepowtarzalny rysunek drewna został podkreślony olejem ECO, lakierem matowym, półmatowym lub barwnymi bejcami.

Decydując się na podłogę z Classic Collection możemy wybierać między dębowymi podłogami w eleganckim wzorze deski 1-rzędowej i kilku rozmiarach a bogatą gamą podłóg w klasycznym wzorze klepki 3-rzędowej z różnych gatunków drewna - europejskiego, amerykańskiego oraz egzotycznego. Podłogi są wyposażone w system BALTIC LOCTM 2G oraz wykończone fabrycznie, dzięki temu szybko możemy cieszyć się pięknym wnętrzem.

Baltic Wood_Fashion Collection_Jesion_Elegance_1R.jpgBaltic Wood_Fashion Collection_Jesion_Elegance

Znajdź podłogę ze swoich marzeń

W poszukiwaniu podłogi doskonałej pomocna jest intuicyjna i przejrzysta wyszukiwarka produktów, dostępna na nowej stronie internetowej Baltic Wood. Pozwala ona w łatwy sposób znaleźć podłogę spełniająca nasze oczekiwania, zarówno w zakresie gatunku drewna i konstrukcji, ale również koloru czy struktury powierzchni.

źródło i zdjęcia: Baltic Wood

Firma powiązana:

Baltic Wood

Telefon 13 491 65 00
www.balticwood.pl
marketing@balticwood.pl

Baltic Wood