Aktualności

Meble WAJNERT na targach INVEST-HOTEL 2010

20.10.2010

W dniach od 20 do 23 października 2010, podczas 12 edycji Targów Wyposażenia Hoteli INVEST-HOTEL 2010, firma Meble WAJNERT przedstawi kolekcje mebli RENO, dedykowaną dla hoteli, pensjonatów i ośrodków wypoczynkowych. Podczas targów zwiedzający stoisko firmy Meble WAJNERT będą mieli okazję zobaczyć kompleksowe wyposażenie pokoju hotelowego z wykorzystaniem elementów systemu RENO w kolorze kasztan klasyczny...
System RENO składa się z 25 elementów, wśród których na szczególną uwagę zasługują:
  • komoda i toaletka przystosowana do zamontowania mini baru (lodówki)
  • szafa ubraniowa dostępna w dwóch rozmiarach
  • dwa rodzaje łóżek.

Praktycznym uzupełnieniem kolekcji są elementy dedykowane do przedpokoju. 

W meblach zastosowano zaoblone krawędzie i wpuszczane uchwyty metalowe w kolorze satyny, mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa gości. Wszystkie skrzydła drzwiowe są zamocowane na zawiasach z hamulcem, dzięki czemu cicho się domykają. We szufladach zastosowano prowadnice kulkowe ułatwiające dostęp do wnętrza. Każdy zastosowany w kolekcji RENO mechanizm oraz element dekoracyjny ma na celu zagwarantowanie gościom bezpieczeństwa i wygody.

Oprócz elementów systemowych firma Meble WAJNERT oferuje meble wypoczynkowe, które mogą służyć, jako dodatkowe miejsce do spania w każdym pokoju lub być ozdobą recepcji czy hollu wejściowego. W ofercie firmy dostępnych jest 1000 różnych wzorów, kolorów i faktur tkanin obiciowych i skór naturalnych, dzięki czemu łatwo je dopasować do indywidualnego wystroju hotelu lub pensjonatu.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy Meble WAJNERT w pawilonie 3A, stoisko 25.

źródło: Meble WAJNERT

Więcej