Aktualności

Certyfikaty jakości i certyfikaty ochrony środowiska

22.07.2014

Wprowadzenie zintegrowanego systemu zarządzania jakości i ochrony środowiska przez firmę Loba zgodnie z normami ISO 9001 i 14001 jest wyrazem stałego udoskonalania jakości przyjaznych dla środowiska produktów.

Od wielu lat obniżamy zawartość rozpuszczalników i stosujemy naturalne surowce. Celem ochrony środowiska nasze lakiery wodne posiadają znacznie mniejszą zawartość rozpuszczalnika aniżeli poziom 140 g/l wymagany przez dyrektywę Decopaint - w przypadku nowo opracowywanych lakierów te surowe wymagania...

Przewaga dzięki badaniom

Firma LOBA zajmuje wiodącą pozycję w dziedzinie badania i rozwoju nowych technologii w zakresie wykańczania parkietów. Ponad 25 ekspertów pracuje w laboratorium badawczym i w zakresie technologii stosowania przy opracowywaniu lakierów, olejów i środków do pielęgnacji. Nieodzowne dzisiaj dwuskładnikowe lakiery wodne do podłóg zostały wprowadzone na rynek przez firmę LOBA.

Jakość zapewnia bezpieczeństwo

Ponad 60 % naszego czasu produkcji zajmuje kontrola jakości! Począwszy od surowców aż do końcowej kontroli przeprowadzane są testy jakościowe. Kontrola jakości firmy LOBA nie kończy się po dokonaniu sprzedaży.

Przeprowadzana jest bieżąca kontrola pobranych próbek wszystkich partii produkcyjnych, również wtedy, gdy towar jest już dawno u klienta. Dzięki naszemu systemowi śledzenia poszczególnych serii produkcyjnych w każdej chwili można ustalić, który klient którą partię towaru otrzymał.

źródło i zdjęcie: Loba-Wakol

Firma powiązana:

Loba-Wakol Polska Sp. z o.o.

Telefon 22 436 24 20
www.loba-wakol.pl
biuro@loba-wakol.pl

Loba-Wakol Polska Sp. z o.o.