Aktualności

Wyjątkowe oświetlenie sauny i łaźni parowej

22.07.2014

Wykańczając wnętrze łaźni parowej czy sauny skupiamy uwagę na stworzeniu miejsca, które będzie sprzyjało wypoczynkowi i relaksowi. Dbając o szczegóły wystroju nie można zapominać o nieodłącznym elemencie jakim jest oświetlenie. Światło wyeksponuje i podkreśli zalety wnętrza oraz nada odpowiedniego klimatu.

e-technologia Wyjątkowe oświetlenie sauny i łaźni parowejOświetlenie światłowodowe daje niespotykane możliwości jeżeli chodzi o kreatywne wykorzystanie światła. Światłowody świecące końcem lub całą powierzchnią, montowane w ścianach, podłogach lub na suficie pozwolą na stworzenie wyjątkowych aranżacji.

e-technologia Wyjątkowe oświetlenie sauny i łaźni parowejUkładając wzory na ścianie lub w podłodze, zabezpieczając instalację żywicą epoksydową możemy zbudować np. imitację rafy koralowej, z prawdziwymi muszlami, piaskiem bądź rozświetlić posadzkę tworząc efekt Supernowy.

e-technologia Wyjątkowe oświetlenie sauny i łaźni parowejBarwa, intensywność oraz efekt świecenia to trzy parametry, które decydują o tym jaki efekt uzyskamy. Odpoczynkowi sprzyjają stonowane światło oraz łagodne barwy, płynnie się zmieniając wprawią korzystających gości w pozytywny nastrój. Efekty świetlne można zmieniać m.in. wykorzystując sterowanie na pilot, to pozwala na bieżąco uatrakcyjniać kolejne wizyty w łaźni czy saunie.

e-technologia Wyjątkowe oświetlenie sauny i łaźni parowejDodatkowym źródłem światła, montowanym np. w miejscach do siedzenia czy dookoła sufitu bądź innych częściach pomieszczenia są taśmy LED. Są one świetnym rozwiązaniem również w kwestii dekoracyjnej, ponieważ dzięki nim możemy podświetlić wybrany element, wyróżniając go spośród pozostałych.

e-technologia Wyjątkowe oświetlenie sauny i łaźni parowejWykorzystaj więc możliwości jakie daje światło i stwórz wyjątkowe miejsce, które zostanie docenione przez odwiedzających.

W prezentowanym projekcie oświetlenia sauny wykorzystano następujące zestawy firmy E-TECHNOLOGIA:
Kliknij tutaj: Zestaw Sauna LED
Kliknij tutaj: Zestaw Zorza Polarna
Kliknij tutaj: Zestaw Fala Świetlna

źródło i zdjęcia: e-technologia

e-technologia Wyjątkowe oświetlenie sauny i łaźni parowej

e-technologia Wyjątkowe oświetlenie sauny i łaźni parowej

e-technologia Wyjątkowe oświetlenie sauny i łaźni parowej