Aktualności

Dłuższe życie dachów z IZOHAN IZOBUD WB

24.07.2014

W odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów na produkty do konserwacji asfaltowych dachowych pokryć papowych, wprowadziliśmy do naszej oferty IZOHAN IZOBUD WB, przeznaczony m.in. do odtwarzania posypki papowej.

IZOHAN IZOBUD WB to dyspersyjna masa asfaltowo-kauczukowa, która tworzy izolację odporną na działanie czynników atmosferycznych (wody i wilgoci). Szczególnie ważna jest ochrona przed promieniami UV, które są jedną z głównych przyczyn starzenia się asfaltowych pokryć dachowych. Zabezpiecza przed nimi warstwa posypki, wymagająca jednak regularnego odświeżania.

Skuteczną i ekonomiczną renowację zapewnia właśnie IZOHAN IZOBUD WB. Produkt jest gotowy do użycia. Dzięki właściwościom tiksotropowym, preparat nie skapuje z narzędzi (zalecany jest pędzel lub szczotka dekarska) i łatwo rozprowadza się nawet na skomplikowanej powierzchni, tworząc pozbawioną spoin powłokę. Eliminuje tym samym typowe dla pokryć papowych problemy z niedokładnym wykonaniem połączeń na zakładach oraz konieczność precyzyjnego docinania lub wykonania zgrzewów.

IZOHAN IZOBUD WB jest produktem dyspersyjnym, bezrozpuszczalnikowym, a więc przyjaznym dla środowiska. Nie wydziela uciążliwego zapachu i można go bezpiecznie stosować w kontakcie ze styropianem, co ma szczególne znaczenie przy aplikacji na ogniomurki, attyki itp.

Dodatkowo, inaczej niż w przypadku mas na bazie rozpuszczalnika, możliwe jest zastosowanie preparatu na podłożach matowo-wilgotnych. Sprawia to, że IZOHAN IZOBUD WB sprawdza się także w takich miejscach, jak np. korytka ściekowe.Produkt dostępny jest w opakowaniach 9 i 18 kg.

źródło i zdjęcie: IZOHAN

Firma powiązana:

Izohan

Telefon 58 781 45 85
www.izohan.pl
info@izohan.pl

Izohan