Aktualności

ZKM Zakład Konstrukcji Metalowych poleca metalowe schody opuszczane!

08.07.2014

Dzięki naszemu doświadczeniu w tworzeniu konstrukcji i wyrobów wykonanych głównie ze stali nierdzewnej oraz zwykłej, oferujemy Państwu produkty najwyższej jakości, niezawodne i dobrze zaprojektowane.

Znajdujące się w ofercie naszej firmy metalowe schody opuszczane wykonujemy zawsze z najwyższą starannością oraz zgodnie z wymaganiami Klienta.

Schody wykonywane są zgodnie z naszym autorskim projektem. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dostosowując nasze produkty do potrzeb i wymagań Klienta.

Przy projektowaniu schodów uwzględniamy parametry takie jak ciężar, zasięg oraz szerokość. Wszystkie nasze projekty charakteryzują się solidnością i trwałością. Dbamy także o estetykę wykonywanych przez nas schodów opuszczanych.

Stalowe schody opuszczane znajdują zastosowanie w obiektach przemysłowych m.in. rafineriach, bazach i terminalach paliwowych, terminalach rozładowczych oraz innych platformach. Schody zostały zaprojektowane do obsługi cystern kolejowych i samochodowych oraz do miejsc gdzie nie można dotrzeć poprzez zastosowanie schodów stacjonarnych.

Dużą wagę przywiązujemy do wytrzymałości i odporności produktu na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych.

Konstrukcję stalową schodów opuszczanych cynkujemy ogniowo oraz na życzenie Klienta malujemy proszkowo lub natryskowo zgodnie z paletą kolorów RAL.

Przy projektowaniu schodów opuszczanych wykorzystujemy jedynie materiały najwyższej jakości, które gwarantują trwałość i pozwalają cieszyć się funkcjonalnym produktem przez lata.

źródło i zdjęcie: ZKM Zakład Konstrukcji Metalowych

Firma powiązana:

ZKM Zakład Konstrukcji Metalowych

Telefon 22 863 27 90, 501 056 885, 502 028 066
www.zkm.com.pl
zkm@zkm.com.pl

ZKM Zakład Konstrukcji Metalowych