Aktualności

Blog De Dietrich - nowa platforma komunikacji

21.07.2014

Nowym, dodatkowym i wygodnym kanałem komunikacji przeznaczonym zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instalatorów, jest blog marki De Dietrich. Umożliwia on dyskusje pomiędzy producentem, instalatorami a klientami.

Na blogu można znaleźć bieżące informacje o nowościach, aktualnościach i promocjach firmy. Ponadto, udzielane są wskazówki na temat bieżących zagadnień z dziedziny techniki grzewczej z naciskiem na nowoczesne trendy europejskie.

Na specjalistyczne pytania odpowiedzi udziela w każdy wtorek instalator Adam. Jego wiedza i doświadczenie pozwalają na wnikliwą analizę każdego przypadku. Dzieli się z czytelnikami materiałami pomocniczymi, takimi jak informacje na temat nowości czy artykuły branżowe.

Monika, klientka indywidualna, publikuje posty w każdy czwartek. Reaguje na potrzeby konsumentów, którzy chcą świadomie wybrać lub zmodernizować system grzewczy i szukają odpowiednich dla siebie rozwiązań. Monika poszukuje rozwiązań pewnych, znajduje odpowiedzi na nurtujące czytelników pytania, a także dzieli się praktycznymi radami.

Konkretne i rzeczowe porady Adama i Moniki nie pozwalają czytelnikom zgubić się w gąszczu informacji. Blog De Dietrich to ciekawa forma wymiany doświadczeń dla wszystkich zainteresowanych techniką grzewczą. Jego szata graficzna nawiązuje swoją minimalistyczną formą do strony internetowej firmy.

Blog dostępny jest pod adresem: http://blog.dedietrich.pl/

źródło i zdjęcie: De Dietrich