Aktualności

Technika pomp firmy Oase - ożywiona woda

17.07.2014

Woda fascynuje swoją żywotnością. Bezustannie porusza się: płynie, pieni się, pluska, podskakuje i tryska. Dzięki niej daje się odczuć radość życia. Ożywiona woda powoduje, że również dusza zostaje wprawiona w ruch, cieszy oko i koi słuch. Orzeźwia jak nic innego w świecie.

Pompy powodują ruch wody. Są one pulsującym sercem cudownego świata wody. Do każdego celu istnieje odpowiedni model pompy od małych i kompaktowych, które idealnie pasują do fontanny pokojowej, aż po duże i niesamowicie silne, które wprawiają w ruch fontanny oraz szemrzące kaskady.

Systemy filtracyjne zasilane są przez pompy, a strumienie zaopatrywane w wodę. Niezależnie od tego, w jakim celu woda ma zostać wprawiona w ruch żadne życzenie nie pozostanie niespełnione. Coraz większą popularnością cieszą się pompy solarne. Nie potrzebują one zasilania sieciowego. Sama energia słoneczna wprawia je w ruch - i to nawet wtedy, gdy niebo jest zachmurzone lub gdy jest noc.

Innowacyjne jednostki magazynujące i regulujące SOLARSAFE sprawiają, iż jest to naprawdę możliwe.

Każda z naszych pomp jest niezawodna i - co zostało potwierdzone - jest długodystansowcem w swej dziedzinie. Bez względu na przypisane im zadania oraz na to, ile wody muszą wprawić w ruch, wykonują swoją pracę rok po roku w niezawodny sposób. Pompy nowoczesnej generacji mogą nawet ulec zamarznięciu. Wiosną znów żwawo pracują i znów powodują, iż woda staje się ożywiona.

Nasze pompy, które są nieocenionym partnerem w ogrodzie, zapewniają oczywiście ogromny komfort: można w nich regulować ilość, kierunek, wysokość oraz zasięg wody. W przypadku wielu pomp wystarczy tylko naciśnięcie przycisku na pilocie.

Profesjonalna wskazówka

Pompy należy kupować tylko u zaufanego wyspecjalizowanego sprzedawcy. Można skorzystać wówczas z przedłużonej gwarancji, o której wspominają opakowania pomp. 3 lata gwarancji na prośbę zostają przedłużone o 2 lata. Daje to łącznie 5 lat gwarancji! Aby otrzymać przedłużoną gwarancję wystarczy tylko w wygodny sposób zarejestrować się na stronie internetowej www.oase-livingwater.com, www.oase-livingwater.com

źródło i zdjęcia: Oase

Firma powiązana:

Oase

Telefon 22 323 71 11, +48 510 140 471
www.oase-livingwater.com
a.sobczak@oase-livingwater.com

Oase