Aktualności

Królewskie grille Broil King - królewskie nagrody!

16.07.2014

Ten sezon grillowy może okazać się szczególnie udanym. Poszukujemy osób, które nie boją się puścić wodzy fantazji i na grillu potrafią wyczarować prawdziwe cuda!

Kulinarnych talentów wyszukuje sam Charlie Daigneault! Zaskocz naszego Mistrza grillowania i zdradź nam, co zarzucasz na ruszt! Czekamy także na materiał zdjęciowy lub filmowy prezentujący etapy przygotowania potrawy i jej końcowy efekt. To Twoja dodatkowa szansa, aby przekonać internautów oraz jury, na czele z Charliem, do swojego przepisu!

Możesz potroić swoje szanse na wygraną i zgłosić do konkursu aż trzy przepisy!

W zgłoszeniu należy zawrzeć:

  • przepis na potrawę związaną z grillowaniem;
  • opis jej przygotowania;
  • listę składników;
  • materiał zdjęciowy lub filmowy prezentujący etapy przygotowania potrawy i jej końcowy efekt.

Dołącz do zabawy i stań oko w oko z Charliem Daigneault!

Na zwycięzców rywalizacji czeka imponująca pula nagród oraz możliwość zostania Grillowym Mistrzem Dobrego Smaku! Łączna suma wszystkich nagród do zdobycia to ponad 15.000 zł! A do tego uznanie samego Mistrza Grillowania - Charliego Daigneault!

Etap I
W pierwszym etapie konkursu wyłonimy 10 osób, które otrzymają zaproszenie na warsztaty kulinarne z Charliem! Pod wodzą Mistrza wezmą oni udział w kulinarnej rywalizacji. Jej wynik zadecyduje o przepustce do drugiego etapu konkursu.

Bitwa na smaki zostanie zakończona wyłonieniem zwycięskiej piątki uczestników, która wejdzie w posiadanie niezawodnego grilla Broil King - model Royal 320!

Model ten idealnie sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Nowoczesna technologia i zastosowane rozwiązania sprawiają, że grillowanie jest prawdziwą przyjemnością!

Zobacz szczegóły nagrody tutaj  

Etap II
Zwycięska piątka uczestników tym razem zmierzy się na polu… blogowym! Prowadząc bloga o grillowaniu pokażą internautom, jak wygląda ich sezon grillowy! A wszystko po to, aby po dwóch miesiącach ponownie stanąć oko w oko z Charliem i stanąć do rywalizacji w trzech kategoriach; najlepsza potrawa, najlepszy blog kulinarny oraz najładniejsza aranżacja potrawy.

Osoba, która podbije podniebienia jury - na czele z Charliem i zachwyci przygotowaną potrawą, zdobędzie grill gazowy Signet 40, o wartości ponad 3 tysięcy złotych!

Szczęśliwy zdobywca z pewnością wyczaruje cuda na najwyższej jakości żeliwnych rusztach, które zapewniają znakomite warunki do przyrządzenia każdej potrawy! Zwycięzca otrzyma także zestaw akcesoriów do grilla o wartości 700zł.

Zobacz szczegóły nagrody tutaj

Zwycięzca w kategorii najlepszy blog kulinarny, otrzyma zestaw akcesoriów, które ułatwią grillowanie oraz pozwolą zaskoczyć gości oryginalnym zaserwowaniem dań. W komplecie także zestaw przypraw.

Forma podania dania także ma znaczenie, dlatego w konkursie nagrodzimy także osobę, która zachwyci aranżacją swojej potrawy. Otrzyma ona zestaw akcesoriów oraz przypraw o wartości ponad 600zł.

Warsztaty
A teraz czas na prawdziwą wisienkę na torcie! Punktem kulminacyjnym konkursu będą warsztaty kulinarne z Charliem! Laureaci pierwszego i drugiego etapu konkursu staną ramię w ramię z naszym Mistrzem i poznają tajniki jego kulinarnych umiejętności! Zawalczą także o tytuł Mistrza Grillowania w sezonie 2014!

więcej o konkursie na: http://grillujgotuj.pl/konkurs

źródło i zdjęcia: Agrimpex Griluj i Gotuj

Firma powiązana:

Agrimpex Griluj i Gotuj

Telefon 16 623 61 62, 16 623 61 72
www.broilking.pl
biuro@broilking.pl

Agrimpex Griluj i Gotuj