Aktualności

Nowy profesjonalny portal Śnieżki – www.vidaron.pl

13.10.2010

VIDARON to ekspert w dziedzinie pielęgnacji drewna. Produkty tej serii w unikalny sposób łączą skandynawskie tradycje pracy z drewnem z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi. Nowa strona www.vidaron.pl adresowana jest do wszystkich miłośników tego szlachetnego materiału...

www.vidaron.pl to prosta i intuicyjna obsługa. Wykorzystana platforma daje możliwość zarządzania tekstami, zdjęciami, dokumentami do pobrania i graficznymi nagłówkami dla jej poszczególnych podstron. W tej funkcjonalnej oprawie znajdują się opisy wszystkich produktów Vidaron wraz z ich zastosowaniem i przykładowymi zdjęciami.

Specjalna wyszukiwarka pomaga wybrać produkt najlepiej odpowiadający potrzebom klienta. W sekcji „baza wiedzy” znajdują się przydatne informacje o rodzajach drzew, ich budowie oraz  klasyfikacji. Po cenne wskazówki dotyczące doboru odpowiedniego rodzaju drewna do konkretnego zastosowania oraz porady dotyczące właściwej pielęgnacji drewna warto zajrzeć do zakładki FAQ .

Dodatkowo nowy serwis VIDARON został zintegrowany z Google Maps, co bardzo ułatwia nawigację mapką wskazującą dystrybutorów oraz przedstawicieli handlowych firmy.

 

źródło: Śnieżka

Więcej