Aktualności

25 lat istnienia firmy AWENTA

15.07.2014

W 1989 roku, kiedy powstała AWENTA, najważniejszym założeniem była produkcja wyrobów najlepszej jakości w przystępnej cenie. Realizacja takiego warunku wymagała spełnienia wielu warunków. Jednym z najważniejszych było sprostanie oczekiwaniom Klientów. Stale unowocześniany park maszynowy, wprowadzane nowe technologie to czynniki, które miały wpływ na rozwój naszego przedsiębiorstwa.

Minęło właśnie 25 lat istnienia firmy AWENTA. Od jej powstania wiele się zmieniło: świat, społeczeństwa, jednostki i ich potrzeby. Zmiany dotyczą również sposobów funkcjonowania przedsiębiorstw i sprzyjają wzrostowi konkurencji, co z kolei wymaga stałego podnoszenia jakości oferowanych produktów przy jednoczesnej minimalizacji kosztów wytworzenia.

Przez minione ćwierćwiecze uparcie stawialiśmy także na obsługę posprzedażową oraz rozbudowę u dopasowanie kanałów dystrybucji tak, aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani.

AWENTA jest obecnie rozpoznawalną marką nie tylko w Polsce. Staliśmy się czołowym europejskim producentem elementów systemów wentylacyjnych, a nasze produkty zdobyły uznanie w kraju i za granicą. Jesteśmy obecni w kilkudziesięciu Państwach na trzech kontynentach.

AWENTA, współpracując z ponad tysiącem odbiorców na terenie kraju, dba o to, aby wszystkie jej produkty były łatwo dostępne.

Produkty firmy Awenta obecne są również na wielu rynkach europejskich, m.in.: w Wielkiej Brytanii, Holandii, Belgii, Rosji, Estonii, Kazachstanie, Mołdawii, Rumunii, Bułgarii i Czechach oraz na Słowacji, Białorusi, Litwie, Łotwie i Ukrainie.

źródło i zdjęcia: Awenta

Firma powiązana:

AWENTA E.W.A. Chomka Sp.J.

Telefon 25 758 52 52, 25 758 93 92
www.awenta.pl
awenta@awenta.pl

AWENTA  E.W.A. Chomka Sp.J.