Aktualności

Arbet na targach Rolniczych w Kościelcu

14.07.2014

Dzięki współpracy z firmą MB (Materiały  Budowlane) Wesołek, FS ARBET dostał zaproszenie do uczestnictwa w  Targach Rolniczych w Kościelcu. Kościelec to niewielka miejscowość pod  Koninem, na co dzień mieszka tam zaledwie 750 osób. Co roku do  Kościelca przyjeżdża na branżowe targi rolne nawet 20 tysięcy osób,  zapoznając się z ofertą około 200 wystawców.

Nawet w małej miejscowości można zorganizować udane przedsięwzięcie targowe

Targi Rolnicze w KościelcuOrganizatorem targów był Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w  Poznaniu. Tegoroczna impreza miała miejsce 29 czerwca 2014 r.

Wystawcy to producenci oraz sprzedawcy ciągników, maszyn, urządzeń  rolniczych, nawozów, środków ochrony roślin, pasz, a także materiałów  budowlanych i wyposażenia budynków inwentarskich. Stałym elementem  targów jest pokaz zwierząt hodowlanych i kiermasz ogrodniczy. Można  oczywiście liczyć także na doradztwo w zakresie funduszy unijnych.

ARBET miał okazję zaprezentować swoje produkty na stoisku MB Wesołek.  Przedstawiciel handlowy Fabryki miał okazję odpowiadać na pytania  nieczęsto spotykane ze strony inwestorów - dotyczyły one m.in.  nieszkodliwości płyt styropianowych dla zwierząt, żywności i  środowiska.

Arbet na targach Rolniczych w KościelcuPytający często bardzo szczegółowo pytali o różne aspekty  zastosowania styropianu, wykazując się daleko idącą znajomością tematu  i zainteresowaniem jakością. Certyfikaty i kontrola jakości procesu  produkcyjnego w zakładach ARBETu znalazły uznanie odwiedzających targi.

źródło i zdjęcia: ARBET

Firma powiązana:

Arbet

Telefon 94 342 20 76 (79)
www.arbet.pl
sekretariat@arbet.pl

Arbet