Aktualności

Podnoszono-przesuwne drzwi tarasowe Eden

14.07.2014

Tarasowe drzwi podnoszono-przesuwne Eden Effect zapewniają użytkownikom duży komfort użytkowania, regulują klimat w pomieszczeniach oraz doświetlają wnętrza. Wykorzystanie takiego rozwiązania w inwestycji minimalizuje nie tylko koszty ogrzewania zimą, ale również częstotliwość używania klimatyzacji w okresie letnim.

Podnoszono-przesuwne drzwi na taras

Podnoszono-przesuwne drzwi tarasowe EdenTaras, balkon lub niewielki ogród to – szczególnie w letnie i pogodne dni - prawdziwy atut mieszkania oraz domu. Warto zadbać o właściwą oprawę tej przestrzeni, na przykład przez montaż odpowiednich drzwi tarasowych. Zwiększą one ilość światła w pomieszczeniach, a także optycznie powiększą wnętrze.

Jednocześnie drzwi przesuwne optymalnie aranżują przestrzeń:  nie zajmują dużo miejsca, ponieważ jedno skrzydło drzwi przesuwa się równolegle do drugiego. Niski próg jest wygodny i praktyczny - umożliwia przystosowanie wnętrz do potrzeb dzieci oraz osób starszych lub niepełnosprawnych.

Parametry użytkowe

Podnoszono-przesuwne drzwi tarasowe EdenSystem MB-77HS  wykorzystywany w drzwiach tarasowych Eden marki Effector,  spełnia najostrzejsze wymagania stawiane tej grupie produktów. Oferuje dwa różniące się izolacją termiczną warianty konstrukcji: ST oraz HI.

Budowa profili drzwiowych pozwala na wykonywanie ekskluzywnych produktów o dużej powierzchni, wypełnionych szkłem jedno - lub dwukomorowym. Wysoka jakość użytych  materiałów oraz zastosowanie sprawdzonych rozwiązań technicznych, umożliwiają osiągnięcie znacznej  ochrony cieplnej i akustycznej. Aluminiowe drzwi podnoszono-przesuwne to uniwersalne rozwiązanie, coraz częściej spotykane w budownictwie mieszkaniowym oraz w budynkach użyteczności publicznej, jak np. sanatoria, restauracje czy hotele.

Maksymalny wymiar jednego skrzydła drzwi marki Effector to 3,2 m  (wysokość) oraz 3,3 m (szerokość). Dostępna  kolorystyka  produktów to paleta barw RAL oraz gama kolorów drewnopodobnych. Gwarancja wynosi 3 lata na powłokę malarską oraz 12 miesięcy na elementy ruchome.

EFFECTOR  jest jednym z wiodących producentów listew wykończeniowych, który cały proces produkcyjny wykonuje w oparciu o własne zaplecze technologiczne. Oferuje różnorodne warianty wykończenia powierzchni listew aluminiowych, od lakierowania proszkowego począwszy, przez piaskowanie, elektropolerowanie,  polerowanie mechaniczne, na szczotkowaniu kończąc. Od lat firma produkuje wyroby wysokiej jakości, świadczy usługi serwisowe, a  pełna obsługa klienta, to jeden z priorytetów, które ugruntowały pozycję marki na międzynarodowym oraz krajowym rynku.

Firma działa w branży budowlanej od 20 lat. W oparciu o najnowsze technologie wytwarza bogatą kolekcję produktów aluminiowych, dedykowanych dla różnych grup odbiorców. EFFECTOR  oferuje m.in.: listwy wykończeniowe i elementy aranżacji wnętrz, aluminiowe systemy okładzin okiennych, okapniki rynnowe, listwy przyszybowe, progi drzwiowe, okienne systemy drewniano-aluminiowe.

Zajmuje się także prefabrykacją stolarki aluminiowej, produkuje drzwi aluminiowe, okiennice, a także świadczy usługi z zakresu powierzchniowej obróbki aluminium. EFFECTOR jest również znaczącym eksporterem i dostawcą do krajów Unii Europejskiej, a także na rynki wschodnie. Produkty firmy od lat znajdują nabywców na kilkudziesięciu rynkach europejskich i azjatyckich.
EFFECTOR  to sponsor klubu EFFECTOR KIELCE,  grającego w siatkarskiej ekstraklasie - PlusLidze. 

Więcej informacji na  www.effector.com.pl

źródło i zdjęcia: EFFECTOR

Firma powiązana:

EFFECTOR S.A.

Telefon 41 39 42 799, 41 39 43 792, 41 39 44 487
www.effector.com.pl
wloszczowa@effector.com.pl

EFFECTOR S.A.