Aktualności

Od koloru do przykrycia – wybierz swój minibasen Sundance Spas

10.07.2014

Jeśli każdy model jest precyzyjnie zaprojektowany i bezkompromisowo wykonany – wybór jest prosty: wydajne dysze, ergonomiczne siedziska i łatwe sterowanie.

Lata doświadczeń naszych inżynierów zaprocentowały rozwiązaniami, które zapewniają czystą wodę i niskie rachunki za prąd. Dzięki dodatkowym opcjom jak wbudowane radio czy schodki każdy może dostosować wybrane spa do swoich potrzeb.

Sundance oferuje szeroki wybór pod względem kolorów i faktur niecek, a także wykończenia obudowy. Każda niecka jest zrobiona próżniowo z wysokiej jakości i odpornego na zużycie akrylu o zróżnicowanych fakturach. Możecie Państwo także wybrać z czterech kolorów obudów SunStrong™.

Stworzone z odpornego na promieniowanie UV materiału, dostępne wraz z dodatkami w odpowiadających kolorach. Przy tak dużym wyborze z łatwością można dobrać minibasen odpowiadający Państwa stylowi i pasujący do otoczenia. Nasz dostawca z przyjemnością pomoże w wyborze odpowiedniego modelu. Prosimy o sprawdzenie, jakie kombinacje kolorystyczne są dostępne.
 
Sterowanie funkcjami minibasenu Sundance Spas jest wyjątkowe łatwe i wygodne. Dotykowe panele oferują pełną kontrolę nad wszystkimi ustawieniami: regulacją obiegu wody, hydroterapią, aromaterapią, filtracją, oczyszczaniem, temperaturą i oświetleniem.

Dostępny w każdym modelu wyświetlacz LCD przedstawia jasne i czytelne komunikaty. W większości modeli można odwrócić wyświetlacz o 180 stopni, dzięki czemu jest on widoczny zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz.

Możecie Państwo zatem z łatwością dopasować ciśnienie wody i powietrza w dyszach, wybrać dany zestaw dysz i zapewnić sobie doskonały masaż.

Od głęboko relaksującego do silnie pobudzającego masażu - dysze Sundance Spas zapewniają szeroki wachlarz doświadczeń. System pomp zasilających dysze jest wyjątkowo energooszczędny. Przełomowe konstrukcje dysz, które – jak np. Fluidix Intelli – są w stanie odmienić rodzaj masażu za jednym ruchem pokrętła. Wirujące, pulsacyjne, strumieniowe lub penetrujące - dysze Sundance Spas zapewniają praktycznie każdy rodzaj masażu. Idealny masażysta w zasięgu ręki – ciesz się tym poczuciem na co dzień!

Eksperci od ergonomii w Sundance Spas stworzyli wygodne i anatomicznie dopasowane wnętrze minibasenu. Każde siedzisko pozwala na utrzymanie poprawnej pozycji i równe rozłożenie wagi ciała w czasie kąpieli. Przemieszczanie z jednego miejsca na drugie zapewnia pełną hydroterapię całego ciała. Nie pozostaje Państwu nic innego, jak tylko rozkoszować się każdą chwilą!

źródło i zdjęcie: Minibaseny.pl – PRZEDSTAWICIEL Sundance Spas w POLSCE

Firma powiązana:

Sundance.pl – PRZEDSTAWICIEL SUNDANCE SPAS POLSCE – Acti Group

Telefon infolinia ulgowa: 801 333 700, infolinia dla GSM: 500 850 850
www.sundance.pl
info@sundance.pl

Sundance.pl – PRZEDSTAWICIEL SUNDANCE SPAS POLSCE – Acti Group