Aktualności

Blanchon dba o człowieka i jego naturalne środowisko

10.07.2014

Świadczy o tym cała gama produktów firmy "Jakość i Środowisko".

OLEJ DO PARKIETU "JAKOŚĆ I ŚRODOWISKO" - Olej do parkietu w fazie wodnej, do impregnacji i zabezpieczania parkietów, drewnianych podłóg i schodów. Łączy w sobie jakość i ekologię. Posiada europejską normę ekologiczną Écolabel i EN 71.3 "Bezpieczeństwo zabawek". BEZ ZAPACHU, NIE WYMAGA POLEROWANIA. Pół dnia wystarczy na wykończenie parkietu olejem. Zapobiega osiadaniu kurzu. Łatwy w pielęgnacji. Naturalny mat.

RENOWACYJNY OLEJ DO PARKIETU "JAKOŚĆ I ŚRODOWISKO" - Renowacyjny olej do parkietu w fazie wodnej, do impregnacji i  szybkiej konserwacji parkietów, drewnianych podłóg i schodów. Łączy w sobie jakość i ekologię. Posiada europejską normę ekologiczną Écolabel i EN 71.3 "Bezpieczeństwo zabawek". BEZ ZAPACHU, NIE WYMAGA POLEROWANIA.

LAKIER DO PARKIETU "JAKOŚĆ I ŚRODOWISKO" - Jednoskładnikowy lakier BEZ ZAPACHU, który łączy w sobie jakość i ekologię. Pozwala uzyskać niezwykle odporne wykończenie przy nałożeniu w większości przypadków jedynie 2 warstw lakieru. Schnie w 30 minut. Zapobiega ślizganiu. Doskonale przylega do drewna z wszystkich gatunków drzew, również z drzew egzotycznych. Posiada europejską normę ekologiczną Écolabel i EN 71.3 "Bezpieczeństwo zabawek".  

LAZUR DŁUGOTRWAŁE ZABEZPIECZENIE "JAKOŚĆ I ŚRODOWISKO" - Lazur mikroporowy o długotrwałym zabezpieczeniu: NAWET DO 8 LAT. Zabezpiecza i dekoruje wszystkie zewnętrzne powierzchnie drewniane, łącząc w sobie jakość i ekologię. Posiada europejską normę ekologiczną Écolabel i EN 71.3 "Bezpieczeństwo zabawek". Nie ścieka. Schnie w 30 minut. Wodochronny. Zabezpiecza przed promieniami UV. Łatwy w pielęgnacji: mimo upływu czasu warstwa nie pęka. Trwały wygląd półpołysku.  

FARBA DO DREWNA "JAKOŚĆ I ŚRODOWISKO" - Doskonała do długotrwałego zabezpieczania zewnętrznych i wewnętrznych powierzchni drewnianych: drzwi, okien, bram, ogrodzeń, mebli i wiat ogrodowych. Mikroporowa, bez zapachu, schnie w 30 min, wodochronna. Warstwa nie ścieka, nie żółknie i nie łuszczy się. Posiada europejską normę ekologiczną Écolabel i EN 71.3 "Bezpieczeństwo zabawek".
 
SATURATOR DO DREWNA "JAKOŚĆ I ŚRODOWISKO" - NAKŁADA SIĘ BEZPOŚREDNIO NA ŚWIEŻE DREWNO EGZOTYCZNE. Olej impregnacyjny o słabym zapachu. Nie tworzy powłoki, nie łuszczy się i jest łatwy w pielęgnacji. Idealny do zewnętrznych drewnianych podłóg i tarasów, z każdego rodzaju drewna: żywicznego, egzotycznego i liściastego. Posiada europejską normę EN 71.3 "Bezpieczeństwo zabawek".

LAKIER DEKORACYJNY "JAKOŚĆ I ŚRODOWISKO" - Lakier BEZ ZAPACHU do skutecznego zabezpieczania wewnętrznych powierzchni drewnianych. Łączy w sobie jakość i ekologię. Zapewnia odporność, piękno i trwałość wykończenia. Nie ścieka. Piękny MATOWY aspekt. Posiada europejską normę ekologiczną Écolabel i EN 71.3 "Bezpieczeństwo zabawek".  

źródło i zdjęcie: Blanchon Polska

Firma powiązana:

Blanchon Polska

Telefon 71 316 67 48
www.blanchon.pl, www.syntilor.pl
biuro@blanchon.pl

Blanchon Polska