Aktualności

Co wyrożnia brodziki Sched-Pol?

10.07.2014

Brodziki Schedpol wyróżnia łatwość i szybkość montażu. Ich zintegrowana forma gwarantuje, że czynności montażowe ograniczone są do minimum.

Odpowiednie przygotowanie miejsca montażu, dostosowanie produktu do układu odpływowego i jego trwałe przyklejenie do posadzki - to główne czynności związane z montażem Produktu.

Brodziki Schedpol rozwiązują problem odpowiedniego osadzenia i stabilizacji przed montażem kabiny, ponadto oferując bezpieczną podbudowę syfonu oraz gotową powierzchnię, przygotowaną do bezproblemowego przyklejania glazury!

Pełna kompatybilność brodzików z kabinami dostępnymi na rynku!

Oferta brodzików Schedpol zawiera szeroką gamę dostępnych kształtów i rozmiarów w różnych głębokościach. Brodziki Schedpol przygotowano z zachowaniem obowiązujących standardów, dzięki czemu można dopasować je łatwo do większości kabin prysznicowych dostępnych na rynku.

Skorzystaj z systemu dopasowywania brodzików do kabin lub kabin do brodzików na: www.brodziki.pl

Niższy koszt zabudowy!

Koszt montażu i zabudowy brodzika Schedpol jest niższy od zabudowy tradycyjnej z "cegły" czy płyt regipsowych, co związane jest bezpośrednio ze zintegrowaną konstrukcją Produktów Sched-pol (patrz niżej).

Izolacja termiczna!

Kąpiel w brodzikach Schedpol jest przyjemna i komfortowa, gdyż zastosowanie nośnika styropianowego sprawia, że brodzik utrzymuje (izoluje) ciepło, czego nie można doświadczyć w brodzikach zamontowanych na stelażu i posiadających próżnię od spodu.

Izolacja akustyczna!

Komfort użytkowy dodatkowo pogłębia fakt, iż tylko brodziki zintegrowane (zamknięte u podstawy) są dźwiękochłonne - czyli tłumią hałas spadającej wody, dzięki czemu każda, nawet nocna kąpiel jest bardziej subtelna.

Trwała, stabilna zabudowa!

Brodziki Schedpol gwarantują 100%-ową stabilność, zarówno na rantach, jak i na dnie, przy większej wytrzymałości produktu na nacisk. Najważniejsza jest pewność, bezpieczeństwo i satysfakcja Użytkowników.

Odporność na zawilgocenie i zagrzybienie!

Nieustanne działanie wody, wysoka temperatura powietrza, para wodna - to idealne warunki dla rozwoju pleśni. Trzeba jednak pamiętać, że pleśń to nie tylko brzydka plama. Pleśń bowiem stanowi istotne zagrożenie dla zdrowia użytkowników łazienki. Brodziki Schedpol dzięki konstrukcji zamkniętej od spodu są odporne na zawilgocenie i zagrzybienie, nie pozwalając na rozwój pleśni.

Sprawdzone i niezawodne - 5 lat gwarancji Producenta!

Brodziki akrylowe to wybór na lata. Zastosowanie wysokiej jakości akrylu sanitarnego oraz nowoczesnych technologii produkcji jest gwarancją trwałości produktów oraz długiego okresu użytkowania, która w przypadku brodzików Schedpol wynosi minimum 5 lat. Pomimo upływu czasu nasz akryl zachowuje swoją naturalną barwę, nie ulega odkształceniom oraz pozwala na łatwe utrzymanie perfekcyjnej czystości.

Zaufaj jakości Schedpol i dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników!

źródło i zdjęcie: Sched-Pol

Firma powiązana:

Sched-Pol

Telefon 95 748 13 57
www.schedpol.pl
biuro@schedpol.pl

Sched-Pol