Aktualności

FS ARBET na Targach Rolniczych w Kościelcu

09.07.2014

Nawet w małej miejscowości można zorganizować udane przedsięwzięcie targowe. Dzięki współpracy ze stałym kontrahentem, firmą MB (Materiały Budowlane) Wesołek, FS ARBET dostał zaproszenie do uczestnictwa w Targach Rolniczych w Kościelcu.

FS ARBET dostał zaproszenie do uczestnictwa w Targach Rolniczych w KościelcuKościelec to niewielka miejscowość pod Koninem, na co dzień mieszka tam zaledwie 750 osób. Co roku do Kościelca przyjeżdża na branżowe targi rolne nawet 20 tysięcy osób, zapoznając się z ofertą około 200 wystawców. Organizatorem targów jest Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu. Tegoroczna impreza miała miejsce 29 czerwca.

Wystawcy to producenci oraz sprzedawcy ciągników, maszyn, urządzeń rolniczych, nawozów, środków ochrony roślin, pasz, a także materiałów budowlanych i wyposażenia budynków inwentarskich. Stałym elementem targów jest pokaz zwierząt hodowlanych i kiermasz ogrodniczy. Można oczywiście liczyć także na doradztwo w zakresie funduszy unijnych.

ARBET miał okazję zaprezentować swoje produkty na stoisku MB Wesołek. Przedstawiciel handlowy Fabryki miał okazję odpowiadać na pytania nieczęsto spotykane ze strony inwestorów - dotyczyły one m.in. nieszkodliwości płyt styropianowych dla zwierząt, żywności i środowiska. Pytający często bardzo szczegółowo pytali o różne aspekty zastosowania styropianu, wykazując się daleko idącą znajomością tematu i zainteresowaniem jakością. Certyfikaty i kontrola jakości procesu produkcyjnego w zakładach ARBETu znalazły uznanie odwiedzających targi.

źródło i zdjęcia: FS ARBET

Firma powiązana:

Arbet

Telefon 94 342 20 76 (79)
www.arbet.pl
sekretariat@arbet.pl

Arbet