Aktualności

Wpusty i odpływy liniowe firmy KESSEL

09.07.2014

Firma KESSEL już 10 lat działa na polskim rynku i jest wyłącznym przedstawicielem firmy Kessel AG. Siedziba firmy mieści się w Biskupicach Podgórnych (k. Wrocławia). Firma zapewnia kompleksowe i fachowe doradztwo techniczno-projektowe, pomoc w doborze urządzeń oraz serwis.

Firma KESSEL wykonuje wpusty oraz odpływy liniowe z materiałów, które nie są szkodliwe dla środowiska, tj:

  • Wpusty i odpływy liniowe z tworzywa sztucznego, które znajdują coraz szersze zastosowanie w budynkach prywatnych i publicznych
  • Wpusty i odwodnienia liniowe ze stali nierdzewnej mają szczególne zastosowanie w dużych kuchniach (przeważnie ze względów higienicznych)
  • Wpusty z tworzywa Ecoguss, które z powodu właściwości przeciwpożarowych zabudowywane są przeważnie w obiektach publicznych.

Wpusty firmy KESSEL

Warianty uszczelnienia dla każdej sytuacji

Fachowy montaż i nienaganne uszczelnienie, jakich wymagają odpływy i wpusty liniowe, to konieczne działanie w zakresie prac budowlanych, które powinna charakteryzować szczególnie wysoka jakość. Dlatego KESSEL oferuje różne możliwości uszczelnienia, tak aby sprostać każdej sytuacji budowlanej.

Warianty uszczelnienia dla każdej sytuacji

Klasy obciążenia i rodzaje kratek

W mieszkaniach, domach seniora, hotelach, szkołach, basenach pływackich, prysznicach, pralniach, na tarasach, loggiach i balkonach mogą być zabudowywane nasadki klasy obciążenia K. Jeśli istotny jest wygląd widocznych elementów odwadniających, KESSEL oferuje tutaj wiele różnych wariantów.

źródło i zdjęcie: KESSEL

Firma powiązana:

Kessel

Telefon 71 774 67 60, 71 774 67 62
www.kessel.pl
kessel@kessel.pl

Kessel