Aktualności

POL-SKONE wśród Liderów Biznesu

09.07.2014

Regionalna Izba Gospodarcza po raz kolejny wyróżniła POL-SKONE Sp. z o.o. prestiżowym certyfikatem Laureata Programu "Wojewódzki Lider Biznesu". Spółka znalazła się ponownie w gronie firm docenionych za doskonałe wyniki ekonomiczne i za przestrzeganie najwyższych standardów.

Jesteśmy zaszczyceni, że Kapituła programu po raz kolejny dostrzegła w nas jednego z liderów lubelskiego biznesu. Dla naszej spółki, najwyższa jakość jest zawsze priorytetem. Wyróżnia zarówno nasze produkty, jak i standardy, jakimi kierujemy się w relacjach z pracownikami i z klientami – mówi Jan Szulżyk, Prezes POL-SKONE Sp. z o.o.

POL-SKONE Sp. z o.o. startowała w XI Edycji Programu "Wojewódzki Lider Biznesu" w kategorii dużych firm, zatrudniających co najmniej 250 pracowników. W pierwszym etapie konkursu, kapituła szczegółowo analizowała materiały dostarczone przez spółkę. Następnie, eksperci wizytowali firmę, aby jeszcze dokładniej przeanalizować jej działalność i osiągnięcia.

Po zakończeniu procesu, kapituła zdecydowała się przyznać spółce certyfikat Laureata Programu "Wojewódzki Lider Biznesu". W poprzednich latach POL-SKONE Sp. z o.o. odnosiła już podobne sukcesy w tym Programie promocyjnym. Trzykrotnie zdobywała statuetkę dla najlepszej firmy w swojej kategorii. To doskonały dowód na to, że firma nieustannie dba o jakość swoich produktów, jak najwyższe standardy pracy i o przestrzeganie powszechnie uznawanych zasad biznesowej etyki.

To nie jedyny sukces, jaki POL-SKONE Sp. z o.o. odniosła w ostatnim czasie w prestiżowych konkursach. Niedawno spółka została także laureatem konkursu "Business Excellence" którego celem jest wyłonienie najbardziej innowacyjnych, konkurencyjnych i rzetelnych firm z terenu Lubelszczyzny. 

źródło i zdjęcie: POL-SKONE

Firma powiązana:

Pol-Skone

Telefon 81 744 30 11
www.pol-skone.eu
poczta@pol-skone.eu

Pol-Skone