Aktualności

Dywany całe w kwiatach

08.07.2014

Kwiaty to jedna z najpiękniejszych ozdób naszego domu. Szczególnie latem cieszą oczy: w wazonach, na balkonach, tarasach i przydomowych rabatkach.  A teraz "rozkwitają" również na dywanach - motywy kwiatowe to jeden z najgorętszych trendów sezonu.

Dywany całe w kwiatach

Dywany całe w kwiatachBogactwo wzorów i kolorów sprawia, że kwiecisty dywan możemy dobrać do większości stylów aranżacji. Styliści współpracujący ze Sklepami KOMFORT szczególnie polecają duże wzory kwiatowe.

Zdobią i podkreślają charakter wnętrza, a umiejętnie dobrane potrafią przełamać rutynę i nadać aranżacji naprawdę designerski sznyt. Jak to zrobić? Poniżej prezentujemy przykładowe aranżacje.

Nowa klasyka

Tradycyjne mieszczańskie wnętrze starej kamienicy z wysokim sufitem, stylową sztukaterią i klasycznymi białymi ścianami. Ozdobne samo w sobie, nie wymaga gromadzenia dużej ilości przedmiotów i elementów dekoracyjnych.

Aby wyjść poza schematy i zapobiec monotonii warto jednak przełamać je barwnym, kwiecistym dywanem MEHARI. Przestrzeń wnętrza pozwala na pełne wyeksponowanie jego walorów dekoracyjnych, czyniąc go główną ozdobą pomieszczenia.

Stonowana nowoczesność

Miłośnikom bardziej minimalistycznych form polecamy motywy kwiatowe, jednak w bardziej subtelnym wydaniu. Dywan INFINITY utrzymany jest w bardzo modnych obecnie odcieniach szarości, które pięknie odnajdują się w nowocześnie zaaranżowanym salonie.

Taki dywan zdobi pomieszczenie, nie przytłaczając go. Warto zwrócić uwagę na dobór poduszek, których kolorystyka nawiązuje do zabarwienia dywanu, wprowadzając do wnętrza spójność i harmonię.

Oba prezentowane dywany mają runo wykonane z wysokiej jakości włókna heat set frise, które zapewnia trwałość oraz odporność na intensywne użytkowanie. Dostępne są w Sklepach KOMFORT oraz na www.komfort.pl.

Wszystkim planującym letnie odświeżenie mieszkania Sklepy KOMFORT oferują atrakcyjny system ratalny. Raty 0%, bez żadnych ukrytych kosztów i prowizji obowiązują do na cały asortyment.

Klienci mogą skorzystać z oferty kredytowej na zakupy o wartości nawet do 20 tysięcy złotych. Kwota  może zostać rozłożona na 10 lub 20 rat, w zależności od preferencji kupującego.

Na zdjęciach:

Dywan MEHARI – wyprodukowany w Belgii, runo z włókna heat set frise, 2 lata gwarancji, dostępne wymiary 133x195 cm oraz 200x290 cm. Ceny odpowiednio: 649 zł i 1399 zł.

Dywan INFINITY - wyprodukowany w Belgii, runo z włókna heat set frise, 2 lata gwarancji, wymiary 160 x 230 cm. Cena 579 zł.

źródło i zdjęcia: Sklepy Komfort

Firma powiązana:

Sklepy Komfort

Telefon 0 801 30 11 30
www.komfort.pl

Sklepy Komfort