Aktualności

20-lecie spółki Kronopol - piknik z okazji jubileuszu

09.07.2014

W sobotę 7 czerwca 2014 roku blisko tysiąc pracowników firmy Kronopol wraz z rodzinami bawiło się podczas pikniku na stadionie "Syrena" w Żarach. Piknik odbył się w ramach tegorocznego jubileuszu, podczas którego Kronopol świętuje dwudziestolecie istnienia firmy.

Dla wszystkich uczestników imprezy przygotowano moc atrakcji. Skoki na bungee, ścianka wspinaczkowa, poszukiwanie skarbów, zawody sumo, czy turniej piłkarski KronoLiga Cup o puchar dwudziestolecia to tylko niektóre z nich.  Harmonogram imprezy zakładał również aktywności dla najmłodszych.

Podczas pikniku dzieci puszczały bańki mydlane, grały w piłkę czy przygotowywały prace plastyczne. Zabawa na świeżym powietrzu, smaczny poczęstunek i dużo uśmiechu  towarzyszyły nam przez cały dzień.

Wszyscy zasłużyliśmy sobie na tą imprezę. Piknik jest nagrodą za dwadzieścia lat ciężkiej pracy i liczne sukcesy - powiedział Prezes Zarządu Spółki Kronopol Maciej Karnicki otwierając spotkanie.
Uwieńczeniem pikniku był występ Elektrycznych Gitar oraz zespołu JJ Band.

Elektryczne Gitary zagrały swoje największe przeboje. Mieszkańcy Żar i pracownicy Kronopolu bawili się w rytmie takich piosenek, jak "Włosy", "Kiler" czy "Jestem z miasta".

Wszystkim dziękujemy za wspaniałą rodzinną, przyjazną atmosferę i wyśmienitą zabawę podczas pikniku.

źródło i zdjęcia: Kronopol