Aktualności

Piknik z okazji jubileuszu 20-lecia spółki Kronopol

04.07.2014

W sobotę 7 czerwca 2014 roku blisko tysiąc pracowników firmy Kronopol wraz z rodzinami bawiło się podczas pikniku na stadionie "Syrena" w Żarach. Piknik odbył się w ramach tegorocznego jubileuszu, podczas którego Kronopol świętuje dwudziestolecie istnienia firmy.

Piknik z okazji jubileuszu 20-lecia spółki KronopolDla wszystkich uczestników imprezy przygotowano moc atrakcji. Skoki na bungee, ścianka wspinaczkowa, poszukiwanie skarbów, zawody sumo, czy turniej piłkarski KronoLiga Cup o puchar dwudziestolecia to tylko niektóre z nich.  Harmonogram imprezy zakładał również aktywności dla najmłodszych.

Podczas pikniku dzieci puszczały bańki mydlane, grały w piłkę czy przygotowywały prace plastyczne. Zabawa na świeżym powietrzu, smaczny poczęstunek i dużo uśmiechu  towarzyszyły nam przez cały dzień.

Wszyscy zasłużyliśmy sobie na tą imprezę. Piknik jest nagrodą za dwadzieścia lat ciężkiej pracy i liczne sukcesy - powiedział Prezes Zarządu Spółki Kronopol Maciej Karnicki otwierając spotkanie.
Uwieńczeniem pikniku był występ Elektrycznych Gitar oraz zespołu JJ Band.

Elektryczne Gitary zagrały swoje największe przeboje. Mieszkańcy Żar i pracownicy Kronopolu bawili się w rytmie takich piosenek, jak "Włosy", "Kiler" czy "Jestem z miasta".

Wszystkim dziękujemy za wspaniałą rodzinną, przyjazną atmosferę i wyśmienitą zabawę podczas pikniku.

źródło i zdjęcia: Kronopol

Piknik z okazji jubileuszu 20-lecia spółki Kronopol
Zobacz produkty: