Aktualności

Moskitiery Aluprof – praktyczny i estetyczny sposób ochrony przed owadami

03.07.2014

Wraz z nadchodzącymi słonecznym dniami i ciepłymi nocami, już dziś warto pomyśleć o zabezpieczeniu swojego domu przed niechcianymi insektami.

Trudno korzystać z uroków lata przy otwartym oknie, kiedy uciążliwe komary i inne owady zakłócają nasz wypoczynek, pracę czy sen. Aby tego uniknąć i w pełni cieszyć się wiosną oraz latem wystarczy zastosować proste rozwiązanie, jakim są moskitiery Aluprof.

Moskitiery Aluprof to sprawdzone i skuteczne rozwiązanie tworzące niewidzialną barierę, która chroni nasz dom przed wtargnięciem owadów. Firma Aluprof wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów daje do wyboru moskitiery, które możemy zastosować w każdym domu. Najbardziej popularnym rozwiązaniem jest moskitiera ramkowa stała (MRS), którą cechuje lekkość konstrukcji, łatwość montażu i demontażu oraz duży wybór kolorów drewnopodobnych, aby jak najbardziej zbliżyć jej kolorystykę do naszego okna.  System ten umożliwia współpracę z większością profili okiennych.

Drugie rozwiązanie to moskitiera ramkowa otwierana (MRO) idealnie współpracująca z drzwiami balkonowymi. Profil ramy wykonany jest z mocnego ekstrudowanego kształtownika aluminiowego  o nowoczesnym zaokrąglonym kształcie, który doskonale komponuje się z obecnie stosowanymi ramami drzwiowymi.  Drzwi moskitiery wyposażone są w zawiasy z samodomykaczem, które zapewniają automatyczne domykanie się moskitiery.

Natomiast moskitiera ramkowa przesuwna (MRP) ma zastosowanie przede wszystkim w dużych, przeszklonych wnękach balkonów, tarasów oraz ogrodów zimowych. Skrzydło moskitiery przesuwa się pomiędzy górną, a dolną szyną jezdną. W dolnej części zastosowana jest rolka jezdna z mechanizmem, umożliwiającym płynną regulację kąta pochylenia każdego ze skrzydeł. Dodatkowe wzmocnienie, montowane poprzez połączenie zatrzaskowe, umożliwia wykonanie ramy skrzydła o większych gabarytach. Taka moskitiera ma możliwość montażu w układzie trzyrzędowym.

Ponadto firma Aluprof posiada w swojej ofercie systemy rolet zewnętrznych z możliwością zastosowania pracującego niezależnie od rolety systemu moskito, które zabezpiecza dodatkowo wnętrze budynku przed insektami, przy jednoczesnym zachowaniu dostępu światła i powietrza.  Rolety zewnętrzne Aluprof wraz z systemem moskito to idealne rozwiązanie, o którym warto pomyśleć decydując się na zakup rolet.  

źródło i zdjęcie: ALUPROF

Firma powiązana:

Aluprof S.A.

Telefon 77 400 00 00
www.rolety.aluprof.eu
aluprof@aluprof.eu

Aluprof S.A.