Aktualności

Podsufitka Galeco DECOR - estetyka w parze z trwałością

03.07.2014

Podczas budowy domu bierzemy pod uwagę nie tylko jego wielkość i funkcjonalność, ale także wygląd. Dlatego warto zadbać, by wykończenie dachu naszego domu było estetyczne i dobrze dobrane do pozostałych elementów budynku. Jednym ze sposobów na eleganckie wykończenie okapu dachowego jest podsufitka, służąca do zabudowy spodniej strony okapu.

Galeco - podsufitka perforowanaPodsufitka Galeco DECOR jest elementem nie tylko dekoracyjnym, ale zapobiega także niszczeniu okapu i zabezpiecza dach przed zagnieżdżeniem się owadów czy ptaków. Optymalna konstrukcja elementów podsufitki pomaga w prostym i szybkim zamontowaniu, a niewielka waga umożliwia stosowanie jej także na delikatnych strukturach. Materiał PVC, w odróżnieniu od drewna i metalu, nie wymaga konserwacji a dzięki zastosowaniu tworzywa najwyższej jakości podsufitka zachowuje swoje parametry na lata, niezależnie od warunków pogodowych.

Galeco - podsufitka pełnaPodsufitka Galeco DECOR jest dostępna w wielu kolorach (grafitowy, złoty dąb, orzechowy, ciemnobrązowy), dzięki czemu pasuje do praktycznie każdego dachu czy stolarki okiennej. Panele systemu podsufitki Galeco DECOR składają się z następujących elementów: podsufitka pełna 295 x 4000 mm, podsufitka wentylowana/ perforowana 295 x 4000 mm, listwa montażowa typu "J" o długości 4000 mm, listwa montażowa typu "H" o długości 4000 mm czy narożnik zewnętrzny długości 4000 mm.

Galeco - podsufitkaPodsufitka Galeco DECOR to nie tylko estetyka i łatwość montażu. Dzięki kompletnemu systemowi listew montażowych podsufitkę można stosować do każdego rodzaju okapu dachowego.

Cennik:

- Podsufitka pełna - od 31,44 zł brutto/ m2

- Podsufitka perforowana - od 32,60 zł brutto/ m2

- Listwa "J" dł. 4 mb - od 15,85 zł brutto/ szt.

- Listwa "H" dł. 4 mb - od 31,00 zł brutto/ szt.

- Narożnik zewnętrzny dł. 4 mb - od 34,62 zł brutto/ szt.

źródło i zdjęcia: Galeco

Firma powiązana:

Galeco

Telefon 801 623 626 (Infolinia)
www.galeco.pl
galeco@galeco.pl

Galeco