Aktualności

Łazienkowe inspiracje z Holandii

02.07.2014

Gratka dla wielbicieli holenderskiego wzornictwa - nowy numer Tiger Magazin jest już gotowy do pobrania. To zbiór łazienkowych inspiracji podanych w czytelnej formie katalogu online. Wydawnictwo prezentuje najnowszą ofertę holenderskiej marki, której czarnymi końmi są koncept Lucca oraz dodatki Impuls.

Aranżacja Lucca - łazienkowe wyposażenie marki Tiger reprezentowane przez Coram Ponad sześćdziesięcioletnie doświadczenie w produkcji łazienkowego wyposażenia, doświadczeni projektanci, szeroka oferta, renoma na europejskich rynkach, przedstawicielstwo na polskim rynku - to tylko niektóre cechy marki Tiger.

Specjalnością holenderskiego producenta są tzw. koncepty, czyli zbiór łazienkowych produktów o jednolitej stylistyce. Układ konceptu z reguły jest stały i zawarte są w nim: meble, umywalki, baterie, akcesoria, kabiny prysznicowe i brodziki.

Taka propozycja jest bardzo wygodnym rozwiązaniem dla klientów, którzy urządzają łazienkę bez pomocy projektanta wnętrz. Elementy konceptu zaprojektowane są tak, by stylistycznie pasowały do siebie formą i kolorem. Najnowszym konceptem w ofercie Tiger jest Lucca.

Łazienkowe wyposażenie marki Tiger reprezentowane przez Coram Kluczowym elementem kolekcji jest seria dodatków łazienkowych, w której znajduje się 13 elementów. Są to: kubek, dozownik na mydło w płynie, półka pod lustro, wieszak-reling, wieszak dwuramienny, haczyk mały oraz haczyk duży, wieszak na papier toaletowy bez klapki, wieszak na papier toaletowy z klapką, uchwyt na zapas papieru toaletowego, koszyk prysznicowy oraz szczotka w.c.

Dodatki oferowane są w uniwersalnym, chromowanym wykończeniu. Co ważne, akcesoria można zamontować na dwa sposoby - tradycyjnie, za pomocą kołków rozporowych lub przy pomocy systemu Tigerfix  (to propozycja dla osób, które chcą uniknąć wiercenia w płytkach).

W ofercie mebli do wyboru są szafki podumywalkowe, szafki nadumywalkowe z lustrzanym frontem oraz regał wysoki. Meble standardowo wyposażone są w zawiasy i prowadnice z systemem cichego domykania. Meblom towarzyszą dopasowane do nich szerokością konglomeratowe umywalki.

Dozownik na mydło w płynie z serii LuccaUniwersalność estetyczna wszystkich elementów z kolekcji Lucca pozwala w łatwy sposób samodzielnie dobrać pozostałe elementy wyposażenia łazienki z oferty Tiger lub innych producentów. W tym wypadku Lucca staje się bazą, inspiracją do dalszych poszukiwań.

Dozownik z serii ImpulsAtrakcyjnym elementem tegorocznej kolekcji Tiger są też dodatki Impuls - 15-elementowa seria akcesoriów w wykończeniu chromu oraz stali szczotkowanej.  Produkty mają na tyle uniwersalną formę i wykończenie, że można je zestawić z praktycznie z każdym wyposażeniem łazienki. Ze względu na geometryczny kształt przykryw elementów mocujących dobrze będą się komponowały również z serią Lucca.

Uchwyt na papier z serii ImpulsWarto zwrócić też uwagę na kolekcję Tiger Comfort-Safety zawierającą elementy takie jak: poręcze, relingi i krzesełka prysznicowe, które ułatwiają korzystanie z łazienki osobom starszym lub z ograniczeniami ruchu.

Wieszak na papier toaletowy z serii LuccaEstetyczne, chromowane produkty w niczym nie przypominają sprzętu z ośrodków rehabilitacyjnych i śmiało można je zaproponować nawet najbardziej krytycznym użytkownikom. Dodatki Comfort&Safety posiadają wszelkie wymagane prawem atesty.

Reprezentantem marki Tiger na polskim rynku jest firma Coram Poland.

Zapraszamy na stronę internetową firmy: www.coram.pl z której można pobrać katalog Tiger Magazin.

źródło i zdjęcia: Coram

Firma powiązana:

Coram

Telefon 22 899 15 40, 22 899 03 20
www.coram.pl
coram@coram.pl

Coram