Aktualności

Brązowa Budowlana Marka Roku 2014 dla Tikkurila

27.06.2014

Tikkurila po raz kolejny zdobyła tytuł Brązowej Budowlanej Marki Roku w kategorii "Farby dekoracyjne". W Rankingu Budowlana Marka Roku, organizowanym cyklicznie przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku, wyróżniane są firmy będące liderami rynku budowlanego.

To już 10. edycja Rankingu - jednego z największych i najważniejszych przedsięwzięć tego typu prowadzonych w Polsce. Ranking wyłania producentów, których wyroby bądź usługi znajdują szczególne uznanie wśród fachowców. Klasyfikacja tworzona jest w oparciu o analizę wyników profesjonalnych badań ankietowych, prowadzonych techniką CATI wśród firm wykonawczych z całej Polski.

Wyniki Rankingu Budowlanej Marki Roku uwzględniają takie kryteria, jak: częstotliwość stosowania marki, najwyższa jakość i najlepsza relacja ceny do jakości. W badaniu analizowane są spontaniczne wypowiedzi badanych fachowców. Na podkreślenie zasługuje obiektywny charakter wyników oraz reprezentatywność próby.

Tikkurila, podobnie jak w poprzednim roku, została uhonorowana tytułem Brązowej Budowlanej Marki Roku w kategorii "Farby dekoracyjne". Nagroda przyznana w oparciu o opinie użytkowników naszych produktów jest dla nas szczególnie ważna. Wyróżnienie to jest także dowodem, iż wykonawcy, korzystający na co dzień z ofert wielu firm budowlanych, nieustająco doceniają wysoką jakość produktów Tikkurila – mówi Karina Zawadzka, Brand Manager Tikkurila.

Oferta Tikkurila obejmuje szeroki wachlarz produktów do dekoracji i ochrony różnego rodzaju powierzchni. Markę cechuje dbałość o najwyższą jakość i doskonałe parametry użytkowe wyrobów, jak również ekologiczne i bezpieczne dla zdrowia receptury. Dostępna paleta ponad 13 tysięcy kolorów daje niemal nieograniczone możliwości kolorystycznej aranżacji wnętrz.

źródło i zdjęcie: Tikkurila

Firma powiązana:

Tikkurila Polska S.A.

Telefon 14 680 56 00, infolinia 801 88 99 65, 22 310 95 55
www.tikkurila.pl, www.tikkurilapotegakolorow.pl
tikkurilapolska@tikkurila.com

Tikkurila Polska S.A.