Aktualności

Renesans kuchni mikrofalowej

24.06.2014

Żyjąc intensywnie nie musimy rezygnować z maksymalnego komfortu i najwyższej jakości żywienia. Indywidualne potrzeby i głód smacznej kuchni zaspokaja kuchenka mikrofalowa Siemens. 

Na fali

Wykończona stalą szlachetną kuchenka mikrofalowa dyskretnie zaznacza obecność w nowoczesnym wnętrzu, tworząc jednolitą zabudowę z meblami kuchennymi. Jej technologiczne zaawansowanie podkreśla inwerter.

Dzięki jego zastosowaniu, tradycyjne talerze obrotowe - jeszcze do niedawna bardzo popularne, zostały zastąpione innowacyjnym pomysłem korzystania z równomiernego rozkładania mikrofal na całej powierzchni potrawy.

To z kolei znacząco skraca czas oczekiwania na gotowe danie. Poza inwerterem na uwagę zasługują również programy automatyczne - cookControl. Wybierając z jeden z dziewięciu programów i określając wagę dania, pozwalamy, by o całą resztę zadbał nasz inteligentny sprzęt.

Kuchenka sama dobiera odpowiednią moc, czas  i rodzaj grzania potrawy, zwalniając nas z konieczności długiego ustawiania odpowiednich parametrów gotowania. Funkcje na miarę XXI wieku uzupełnia aż pięć stopni mocy, w tym najwyższa o wartości 1000 W, pozostając tym samym jedną z najbardziej konkurencyjnych kuchni mikrofalowych na rynku.

Mikro w skali maks

Prezentowany model kuchenki mikrofalowej w pełni oddaje ponadczasowe wzornictwo, które, niezmiennie już od wielu lat, fascynuje niemieckich designerów marki Siemens. Czerń połączona ze stalą szlachetną zostały podkreślone delikatnym, niebieskim światłem, które zaznacza wybrane funkcje i przyczynia się do jeszcze większej czytelności wyświetlacza cyfrowego. Na lightControl składa się cały panel sterowania, wraz z chowanym pokrętłem.

źródło i zdjęcie: Siemens