Aktualności

Röben po raz kolejny z tytułem Budowlana Marka Roku

24.06.2014

Ogłoszono laureatów Budowlanej Marki Roku - rankingu realizowanego przez Centrum Badań i Analiz Rynku ASM. W kategorii "Ciężkie pokrycia dachowe" zwyciężyła firma Röben, dla której jest to już 6 triumf w tej kategorii.

Ranking Marek Budowlanych i Dystrybutorów Materiałów Budowlanych przygotowywany przez Centrum Badań i Analiz Rynku - ASM ma na celu wyróżnienie najlepszych marek budowlanych oraz dystrybutorów materiałów budowlanych obecnych na polskim rynku.

Klasyfikacja firm powstaje w oparciu o wyniki ankiet, w których firmy wykonawcze wskazują marki budowlane najwyższej jakości, marki o najlepszej relacji ceny do jakości oraz marki najchętniej wybierane. O przyznaniu tytułu Budowlanej Marki Roku decyduje średnia ocen z tych trzech kategorii.

Zwycięstwo - Złota Budowlana Marka Roku - w kategorii "Ciężkie pokrycia dachowe" jest dla nas niezwykle ważne i satysfakcjonujące. To dowód,  że dbałość o najwyższą jakość oferowanych produktów, ich dostępność i odpowiednią obsługę posprzedażową spełnia oczekiwania specjalistów mających z nimi do czynienia najczęściej. To właśnie wykonawcy mogą najwięcej powiedzieć nt. proponowanych przez producentów materiałów, dlatego też zwycięstwo w tak silnie obsadzonym rankingu jest dla naszej firmy bardzo cenne - mówi Lidia Misiuna, kierownik działu marketingu w firmie Röben.

Dotychczas tytuł Budowlanej Marki Roku w kategorii "Ciężkie pokrycia dachowe" trafiał do firmy Röben pięciokrotnie w latach 2005, 2006, 2008, 2009 i 2010.

Zdobyte tytuły potwierdzają siłę naszej marki oraz pozycję na rynku budowlanym.Dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby spełniały wszystkie oczekiwania względem ciekawego i atrakcyjnego designu i wysokich parametrów technicznych. Cieszymy się, że otrzymywane nagrody i wyróżnienia potwierdzają naszą pozycję jednego z czołowych producentów materiałów budowlanych na rynku polskim - dodaje.

źródło i zdjęcia: Röben

Firma powiązana:

Roben

Telefon 71 39 78 100
www.roben.pl
biuro@roben.pl

Roben