Aktualności

Piana Tytan Professional Energy 2020 nagrodzona w plebiscycie Ekskluzywna Stolarka VIP

23.06.2014

Prestiżowe nagrody dla najlepszych, ekskluzywnych produktów branży stolarki otworowej zostały przyznane. W tym roku po raz pierwszy w historii programu kapituła postanowiła docenić produkty do montażu stolarki - Piana Tytan Professional Energy 2020 otrzymała nagrodę w kategorii pian do ciepłego montażu. Na uroczystej Gali w Hotelu Westin nagrody odebrali przedstawiciele jednych z najlepszych producentów stolarki oraz grupy najlepszych salonów stolarki.

Piana Tytan Professional Energy 2020 nagrodzona w plebiscycie Ekskluzywna Stolarka VIPProgram "Ekskluzywna Stolarka VIP" to autorska inicjatywa portalu STOLARKA VIP oraz firmy GEC Consulting Grzegorz Cendrowski.

Program oceny i weryfikacji produktów powstał z myślą o klientach indywidualnych, poszukujących bardzo dobrych produktów stolarki: okien, drzwi, rolet, markiz i bram garażowych.

Stolarka budowlana, zwłaszcza stolarka aluminiowa, ale także drewniana daje nieograniczone możliwości projektowania budynków.

Po raz pierwszy w historii programu kapituła postanowiła docenić produkty do montażu stolarki, a wyróżnieniem tym uhonorowano produkt firmy Selena.

Piana Tytan Professional Energy 2020 otrzymała nagrodę w kategorii pian do ciepłego montażu, a kapituła doceniła jej wyjątkowe, właściwości.

Tytan Professional Energy 2020 to doskonałe rozwiązanie do budownictwa energooszczędnego. Pozwala zredukować straty ciepła aż do 60 % w izolacji stolarki otworowej w porównaniu ze standardowymi pianami poliuretanowymi.

Skutecznie oraz trwale eliminuje mostki termiczne, idealnie nadaje się do energooszczędnego montażu okien i drzwi.

Jak  przekonuje Grzegorz Cendrowski, organizator "Programu Ekskluzywna Stolarka VIP" program ten, to swoista promocja innowacji i indywidualnych rozwiązań oferowanych przez najlepszych producentów w całej Polsce.

Mówiąc o markowej, nowoczesnej stolarce nie wolno również zapominać o komponentach do ciepłego, profesjonalnego montażu. Stąd też to wyjątkowe wyróżnienie dla piany Tytan Professional Energy 2020.

źródło i zdjęcie: Selena

Firma powiązana:

Selena

Telefon 71 78 38 301
www.tytan.pl, www.selena.pl
kontakt@selena.com

Selena