Aktualności

Gotowe projekty wnętrz – już można wybierać!

23.09.2010

Zamiast omawiać z projektantem wystrój pokoju czy łazienki, spędzać godziny na poprawkach i być niepewnym co do efektu końcowego, zamów projekt którego efekt już znasz. W polskiej sieci otwarty został właśnie nowy serwis DekorProjekt.pl – miejsce, w którym kupić można gotowy projekt mieszkania lub wybranego pomieszczenia...

Celem platformy DekorProjekt.pl jest wykreowanie nowego podejścia do projektowania wnętrz.

Dostarczamy gotowe projekty wnętrz dla klientów, którzy cenią sobie pewny zakup. U nas widzą od razu jak będzie wyglądać ich kuchnia czy salon po wdrożeniu projektu, który kupili, nie ryzykują więc, że estetyka projektanta rozminie się z ich preferencjami – informuje Anna Sadowska, pomysłodawczyni i właścicielka serwisu  DekorProjekt.pl

Dzięki temu nietypowemu podejściu do sprzedaży projektów  DekorProjekt.pl łączyć ma potrzeby projektantów wnętrz oraz klientów, którzy zamiast zamawiać proces projektowy kupują konkretny projekt. Projektanci natomiast otrzymują możliwość prawdziwego realizowania się w pracy twórczej i przygotowania aranżacji zgodnej ze swoim pomysłem. Potem już gotowy „produkt” zamieszczany jest na  DekorProjekt.pl , gdzie czeka na klienta, który zdecyduje się  zrealizować taki projekt w swoich wnętrzach.

Oczywiście każdy wybrany i zakupiony za pośrednictwem serwisu projekt zostanie przystosowany indywidualnie do wybranego wnętrza.

- Klient otrzymuje dwie konsultacje z autorem danej aranżacji i może prosić go o dostosowanie jej do realiów przestrzeni, jaką dysponuje – wyjaśnia Anna Sadowska.

Cały kontakt odbywa się mailowo i telefonicznie, więc miejsce zamieszkania nie jest żadną barierą – klient może skorzystać z talentu i doświadczenia projektantów z całego kraju.

Z okazji otwarcia  DekorProjekt.pl przygotowano specjalną akcję promocyjną – 10 klient, który dokona zakupu za pośrednictwem serwisu otrzyma w nagrodę profesjonalną, rodzinną sesję zdjęciową w pomieszczeniu zrealizowanym według zakupionego projektu.

źródło: Dekor Projekt

Więcej