Aktualności

Termomodernizacja osiedla ze styropianem FS ARBET

18.06.2014

Firma budowlana - wykonawca i jednocześnie hurtownik - Król Kłodawa, współpracuje z FS ARBET już 16 lat. Wiosna 2014 przyniosła "Królowi" zlecenie od lokalnej, kłodawskiej, spółdzielni mieszkaniowej na termomodernizację osiedla. Rozpoczynając prace wykonawca zdecydował o wykorzystaniu przy pracach dociepleniowych płyt styropianowych ARBET.

Termomodernizacja osiedla ze styropianem FS ARBET Koordynator inwestycji stwierdził, że wybrał do pracy styropian FS ARBET, bo korzystając z niego kupuje w zestawie "święty spokój", czyli pewność odpowiedniej jakości zastosowanego materiału, powtarzalności parametrów każdej płyty i właściwego współczynnika izolacji cieplnej. 

Wykonawca szukał materiału, który nie kruszy się, nie ulega innym nieprzewidzianym odkształceniom i co najważniejsze - zapewnia później użytkownikowi budynku właściwy komfort.

Termomodernizacja osiedla ze styropianem FS ARBET Elewację w budynkach wykonywano metodą lekką mokrą. Użyto styropianu fasadowego ARBET w ilości 20 tys m2. Do termomodernizacji dachów wykorzystano styropapę ARBET typ 1. Wykonawca do klejenia styropianu ARBET użył chemia FAST.

źródło i zdjęcia: FS ARBET

Firma powiązana:

Arbet

Telefon 94 342 20 76 (79)
www.arbet.pl
sekretariat@arbet.pl

Arbet