Aktualności

Grzejniki JAGA w białostockim salonie firmy Rzońca

18.06.2014

Jaga - renomowany belgijski producent grzejników rozgrzewa podlaski rynek. Urządzenia grzewcze tej marki obecne są  już w salonie firmy Rzońca przy ul. Hurtowej 7, wkrótce  pojawią się również w nowym salonie firmy Dartom przy ul. Ekologicznej 1.

Ekspozycja grzejników Play oraz Mini Canal JagaRuszamy nie tylko ze sprzedażą, ale również z kampanią edukacyjną dla architektów. Zależy nam, aby klienci dobrze poznali firmę Jaga i jej wartości, wśród których tak samo ważne jak efektywność i oszczędność urządzeń grzewczych jest to, by były one przyjazne środowisku - mówi Dariusz Mikołajczuk, doradca handlowy regionu z firmy Jaga Polska.

Firma Jaga powstała w 1962 roku w Belgii. Nazwa pochodzi od pierwszych sylab imion właścicieli firmy (Jan i Gaston Kriekels), którzy niezadowoleni z rozwiązań grzewczych obecnych wtedy na rynku, postanowili stworzyć grzejnik idealny: wydajny, lekki i estetyczny. Jego sercem stał się  wymiennik o małej pojemności wodnej o nazwie Low-H2O, dynamicznie reagujący na zmiany temperatury.

Grzejnik Freedom marki JagaGrzejniki z tym wymiennikiem stały się podstawą oferty producenta i szybko zdobyły serca klientów i instalatorów na całym świecie, co trwa nieprzerwanie do dziś.

Następnym przełomowym krokiem Jagi było umieszczenie wymienników Low-H2O w obudowach wykonanych z gładkiej płyty stalowej, drewna oraz konglomeratu, co sprawiło że zwykły ścienny grzejnik stał się atrakcyjny estetycznie. Z kolei wymienniki wstawione w specjalną obudowę poniżej poziomu podłogi dały początek ogrzewaniu kanałowemu, które dziś jest bardzo popularne.

W ofercie marki Jaga - co dobrze widać w salonie firmy Rzońca - znajdziemy przekrój produktów.

Są tu grzejniki ścienne, które są podstawą ogrzewania pomieszczeń, grzejniki dekoracyjne, klasyczne łazienkowe drabinki, grzejniki stojące oraz grzejniki kanałowe. Są również grzejniki z funkcją chłodzenia i wentylacji, chętnie wykorzystywane np. w szkołach czy biurach.

Grzejnik Knockonwood Jaga w obudowie z naturalnego drewnaOferta grzejników Jaga w białostockim salonie pokazuje też twórczą kreatywność Jagi oraz dbałość o kwestie ekologiczne. Z szerokiej oferty producenta właściciele salonu wybrali m.in. bezpieczny grzejnik Play w obudowie z płyty MDF, z ukrytą głowicą - urządzenie idealne do dziecięcego pokoju.

Grzejnik Mini Canal ze zwijaną kratkąJest tu również grzejnik Vertiga - najnowszy grzejnik Jaga, którego ogromna moc uzyskana przez zastosowanie wentylatorów wystarczy, żeby ogrzać całe pomieszczenie. Gratką dla architektów odwiedzających  ekspozycję grzejników Jaga będzie z pewnością Freedom - designerski grzejnik stojący, który łączy funkcję grzejnika stojącego, ściennego i dekoracyjnego. Jest on laureatem prestiżowej nagrody wzorniczej Red Dot Award 2013.

Grzejnik Play4Boy marki JagaSalon firmy Rzońca czynny jest codziennie w godz. 7-17. Na klientów czeka również świetna kawa oraz miejsce, gdzie można spokojnie porozmawiać z doradcą marki Jaga.

Więcej informacji na temat marki Jaga i oferty grzejników producenta można znaleźć na stronie internetowej firmy Jaga Polska Sp. z o.o. pod adresem: www.jaga.com.pl

źródło i zdjęcia: Jaga Polska

Firma powiązana:

Jaga Polska

Telefon 22 672 88 82
www.jaga.com.pl
info@jaga.com.pl

Jaga Polska