Aktualności

Marka Effector laureatem programu "Ekskluzywna Stolarka VIP"

17.06.2014

10 czerwca 2014 r. w hotelu Westin w Warszawie, odbyła się uroczysta gala programu "Ekskluzywna Stolarka VIP". Podczas spotkania wręczono pamiątkowe statuetki przedstawicielom najlepszych producentów stolarki otworowej oraz uhonorowano salony sprzedaży tej branży. Firma Effectorotrzymała podczas tego wydarzenia aż dwa tytuły laureata.

O programie

Marka Effector laureatem programu "Ekskluzywna Stolarka VIP"Program "Ekskluzywna Stolarka VIP" powstał z myślą o klientach indywidualnych, poszukujących optymalnych rozwiązań z zakresu stolarki, to jest okien, drzwi, rolet, markiz i bram garażowych.  Ten projekt  promuje innowacyjne i niebanalne rozwiązania, oferowanych przez najlepszych producentów i sieć sprzedaży w całej Polsce.

Nowoczesna stolarka otworowa obejmuje także komponenty do ciepłego montażu.  Nagrodzone przez program produkty, mają za zadanie spełnianie oczekiwań Klientów, którzy stawiają m.in. na design, jakość, energooszczędność, trwałości i funkcjonalność.

Nagrodzone produkty

W czasie tegorocznej gali konkursu "Ekskluzywna Stolarka VIP"  firma Effector otrzymała nagrodę za okiennice aluminiowe Toscana Effect oraz drzwi tarasowe Eden Effect.  Okiennica Toscana to produkt dedykowany   inwestorom, którym zależy podkreśleniu charakteru i unikalnego stylu budynku.

Ma on jednocześnie wiele walorów praktycznych: chroni wnętrza przed hałasem, nieproszonymi gośćmi oraz niesprzyjającymi czynnikami atmosferycznymi. Drugie trofeum producent otrzymał za drzwi tarasowe Eden. Ten wyrób jest zgodny  z ostatnimi trendami wnętrzarskimi i budowlanymi  w  zakresie komfortowych przeszkleń wysokiej jakości. Nagrody w imieniu marki Effector odebrał Paweł Arabas, product manager w firmie Effector S.A.

Gala Stolarka VIP Pawel ArabasTo miłe wyróżnienie, że w gronie ekskluzywnych wyrobów stolarki otworowej znalazły się dwa produkty z naszej oferty - zauważył Paweł Arabas. - Okiennice Toscana Effect  są wykonane z wysokiej jakości profili aluminiowych oraz okuć i cieszą się popularnością wśród inwestorów. Z kolei drzwi tarasowe Eden  to wyrób debiutujący w naszym portfolio,  a otrzymane wyróżnienie na pewno zostanie dostrzeżone - podsumował Paweł Arabas.

Procedura weryfikacyjna

Gala Stolarka VIP Pawel ArabasProducenci zainteresowani otrzymaniem statuetki VIP byli zobowiązani  w ściśle określonym  terminie zgłosić produkty do poszczególnych kategorii oraz przejść pozytywnie przez szczegółową procedurę weryfikacyjną. Polegała ona na wypełnieniu odpowiedniej dokumentacji, udostępnieniu przeprowadzonych badań oraz  poddaniu się  werdyktowi kapituły,  złożonej z ekspertów branży, dziennikarzy oraz architektów.

Nagrody "Ekskluzywnej Stolarki VIP" otrzymały te spośród zgłoszonych produktów, które pomyślnie przeszły przez wszystkie etapy badań i osiągnęły zadowalające rezultaty.

Marka Effector laureatem programu "Ekskluzywna Stolarka VIP"Effector jest jednym z wiodących producentów listew wykończeniowych, który cały proces produkcyjny wykonuje w oparciu o własne zaplecze technologiczne. Oferuje różnorodne warianty wykończenia powierzchni listew aluminiowych, od lakierowania proszkowego począwszy, przez piaskowanie, elektropolerowanie,  polerowanie mechaniczne, na szczotkowaniu kończąc.

Od lat firma produkuje wyroby wysokiej jakości, świadczy usługi serwisowe, a  pełna obsługa klienta, to jeden z priorytetów, które ugruntowały pozycję marki na międzynarodowym oraz krajowym rynku.

Firma działa w branży budowlanej od 20 lat. W oparciu o najnowsze technologie wytwarza bogatą kolekcję produktów aluminiowych, dedykowanych dla różnych grup odbiorców. Effector oferuje m.in.: elementy aranżacji wnętrz, aluminiowe systemy okładzin okiennych, okapniki rynnowe, listwy przyszybowe, progi drzwiowe, okienne systemy drewniano-aluminiowe.

Zajmuje się także prefabrykacją stolarki aluminiowej, produkuje drzwi aluminiowe, okiennice, a także świadczy kompleksowe usługi z zakresu powierzchniowej obróbki aluminium. Effector to znaczący eksporter i dostawca produktów do krajów Unii Europejskiej, a także na rynki wschodnie.

Effector to sponsor klubu EffectorKielce, grającego w siatkarskiej ekstraklasie - PlusLidze. 

źródło i zdjęcia: EFFECTOR

Firma powiązana:

EFFECTOR S.A.

Telefon 41 39 42 799, 41 39 43 792, 41 39 44 487
www.effector.com.pl
wloszczowa@effector.com.pl

EFFECTOR S.A.