Aktualności

Alpol wspiera powodzian

22.09.2010

Dwie fale powodziowe, które przeszły w tym roku przez Polskę, poczyniły niewyobrażalne straty. Zniszczyły doszczętnie wiele domów i gospodarstw, pozbawiając tym samym tysiące ludzi dorobku całego życia. Firmy Grupy Alpol – producenta profesjonalnej chemii budowlanej – postanowiły wspomóc najbardziej poszkodowanych przez wielką wodę, przekazując w formie darowizny 154 ton swoich produktów...

Województwo świętokrzyskie to jeden z obszarów najbardziej doświadczonych przez skutki powodzi. W związku z tym Zarząd Firmy Alpol, solidaryzując się z poszkodowanymi przez żywioł, podjął decyzję o przekazaniu 154 ton swoich produktów dla powodzian z Sandomierza, który jest położony na wschodnich krańcach woj. świętokrzyskiego.

Jedną z ważniejszych obecnie potrzeb na terenach dotkniętych powodzią są materiały budowlane niezbędne przy odbudowie domów. Dlatego Firma Alpol nie będąc obojętna na ludzką krzywdę,  chcąc przyczynić się do procesu usuwania skutków tragedii, całkowicie bezpłatnie przekazała swoje produkty dla najbardziej poszkodowanych.

źródło: Alpol

Więcej

Firma powiązana:

Piotrowice II

Telefon 15 836 41 42, (DOK) 41 372 11 10-12
www.alpol.pl, www.stabill.pl, www.satyn.pl, www.huzar.com.pl
dok@piotrowice2.com.pl

Piotrowice II