Aktualności

"Teraz Polska" dla Systemu KAN-therm Press LBP

20.06.2014

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że firma KAN została laureatem XXIV edycji konkursu "Teraz Polska" za swój flagowy produkt - System KAN-therm Press LBP.

System KAN-therm Press to nowoczesny, kompletny system instalacyjny składający się z rur polietylenowych wielowarstwowych oraz kształtek z tworzywa PPSU lub mosiężnych o zakresie średnic Ø 16-63 mm. System przeznaczony jest do: wewnętrznych instalacji wodociągowych, instalacji centralnego ogrzewania lub chłodzenia, ciepła technologicznego i instalacji przemysłowych (np. sprężonego powietrza).

Godło "Teraz Polska" na przestrzeni 20 lat stało się marką samą w sobie. Jego siła rynkowa a także wysoka rozpoznawalność wzmacniają konkurencyjność oraz sukces rynkowy wyróżnionych nim Laureatów. Nagroda jest potwierdzeniem, że System KAN-therm spełnia najwyższe wymagania jakościowe a System KAN-therm Press LBP jest doceniany przez niezależnych ekspertów.

Jest to kolejna już nagroda - unikalne rozwiązania złączek LBP już wcześniej zwróciły uwagę i produkt został uhonorowany prestiżową nagrodą w Konkursie "Złotego Instalatora" organizowanym przez redakcję miesięcznika "Polski Instalator" oraz Polską Korporację Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji oraz otrzymał tytuł "Systemu Instalacyjnego 2011 roku".

Kapituła konkursu składa się z 30 osób, uznanych autorytetów życia społecznego, kulturalnego, gospodarczego, naukowego i politycznego, powoływanych przez fundatorów oraz Patrona Honorowego. Przewodniczącym Kapituły jest prof. Michał Kleiber, Prezes Polskiej Akademii Nauk.

W tym roku przyznawano nagrody w następujących kategoriach: Produkt, Usługa, Innowacyjne przedsięwzięcia, Samorządy oraz w konkursie "Wybitny Polak". W tym roku tytuł "Wybitnego Polaka" otrzymali: Marek Belka, Janusz Lewandowski oraz Andrzej Wajda. Wśród uhonorowanych jest także TVP i Uniwersytet Trzeciego Wieku za podejmowanie ambitnych ogólnopolskich kampanii, służących seniorom.

Ceremonia wręczenia statuetek "Teraz Polska" i "Wybitny Polak", a także wyróżnień honorowych odbyła się 9 czerwca br. w trakcie wieczornej Gali "Teraz Polska" w Teatrze Wielkim w Warszawie.
Reportaż z Gali, który został nadany w środę 11 czerwca 2014 r. o godz. 16:35 w TVP 1.

źródło i zdjęcia: KAN

Firma powiązana:

KAN

Telefon 85 749 92 00
www.kan-therm.com
kan@kan-therm.com

KAN