Aktualności

Arbet dla Solidarnych "Plus"

12.06.2014

FS ARBET od lat z wielkim zaangażowaniem wspiera na różne sposoby ośrodek w Wandzinie, (k. Człuchowa), w którym nowy dom znajdują osoby szczególnie doświadczone przez los i wykluczone społecznie.

Arbet dla Solidarnych "Plus"Ośrodek działania na rzecz osób niepełnosprawnych, m.in. przeciwdziałając  rozprzestrzenianiu się AIDS (edukując, przeciwdziałając narkomanii, dostarczając wsparcia chorym i ich rodzinom), opiekując się chorymi, działając na rzecz promocji zdrowia i wspomagając wszechstronnie osoby wykluczone społecznie, rozwijając ruch wolontariatu itd.

Szkoła Życia - bo taką nazwę nosi ośrodek w Wandzinie - była przez FS ARBET wielokrotnie wspomagana m.in. materiałami budowlanymi. Fabryka jest nieustająco pod wrażeniem skuteczności działania prezesa ośrodka, Donata Kuczewskiego, który zbudował i zorganizował prężnie działający  ośrodek i to bez złotówki wkładu państwowego.

Dyplom Solidarnych "Plus" dla ArbetMedal "Ludzie dla ludzi", który Ośrodek nadał Fabryce i jej pracownikom, jest dla Arbetu szczególnie cennym wyróżnieniem.

Stowarzyszenie Solidarni "PLUS" powstało, by udzielać wsparcia osobom żyjącym z HIV i chorym na AIDS.

Zdjęcia pochodzą ze strony Ośrodka http://www.ekosz.republika.pl/

źródło: FS Arbet

Firma powiązana:

Arbet

Telefon 94 342 20 76 (79)
www.arbet.pl
sekretariat@arbet.pl

Arbet