Aktualności

Ekspresowa realizacja zamówienia mebli przez firmę Antado

11.06.2014

Krótki termin dostawy, to istotne udogodnienie dla klientów dokonujących wyboru mebli do  łazienki. Wychodząc naprzeciw temu oczekiwaniu firma Antado postanowiła udostępnić grupę produktów o statusie "Ekspresowa realizacja zamówień", dla których czas oczekiwania został skrócony do minimum.

Meble Cantare w kolorze bialy polyskNową inicjatywą Antado, która jest wynikiem zmian jakie zaszły w organizacji i ofercie producenta, jest przygotowanie oferty mebli o skróconym czasie realizacji. Odpowiadając na  potrzeby rynku dział handlowy Antado wytypował kilkanaście zestawów dostępnych z krótszym niż standardowy termin realizacji, który z reguły wynosi cztery tygodnie. W praktyce oznacza to, że dla tych zestawów stworzone zostały stany magazynowe, które Antado będzie regularnie odnawiać w miarę wykorzystywania przez klientów.

Meble Sycylia świerk tatrzańskiCzas oczekiwania skrócony do minimum to dodatkowa zachęta do zakupu mebli Antado - uważa Sylwia Menape-Moskal, kierownik działu handlowego Antado. - Standardowy termin realizacji zamówień w naszej fabryce to około 4 tygodnie, zaś w przypadku zestawów mebli z kwalifikacją "ekspresowa realizacja" termin dostawy może się skrócić o połowę, lub nawet do kilku dni. Termin dostępności "oferty ekspresowej" określany jest na bieżąco przez dział handlowy Antado podczas przyjmowania zamówienia. Mogą to być dwa tygodnie, tydzień lub zaledwie kilka dni - wszystko zależy od stanu magazynowego.

Meble Tanya w kolorze madeiraW ofercie mebli ze statusem "Ekspresowa realizacja zamówienia" znajduje się 13 zestawów mebli Antado reprezentujących 6 kolekcji. Są to serie: Cantare w wykończeniu biały połysk i ciemny orzech wenecki, Prima wenge mat, Ritorno w kolorze wanilii, Spektra w wykończeniach: dąb samba i stare drewno, Sycylia w wybarwieniach: biały połysk, stare drewno, świerk tatrzański, Tanya w kolorze madeira oraz meble Variete w dwóch wybarwieniach: biały połysk (w dwóch wersjach zastosowanych akcesoriów meblowych) oraz wenge mat.

Meble Variete w kolorze wenge matPełna oferta zestawów z zakresu "Ekspresowa realizacja zamówień" dostępna jest na stronie   internetowej Antado pod adresem www.antado.com.pl w zakładce "Katalogi".

Wybór produktów do oferty ze skróconym terminem realizacji jest nieprzypadkowy, poprzedziliśmy go szczegółową analizą statystyk sprzedaży i preferencji zakupowych klientów zarówno jeśli chodzi o formy mebli, jak również ich kolory - mówi Sylwia Menape-Moskal. - Mamy nadzieję, że nasza inicjatywa spodoba się odbiorcom.

źródło i zdjęcia: ANTADO

Firma powiązana:

Antado Sp. z o.o.

Telefon 58 682 89 45
www.antado.com.pl
antado@antado.pl

Antado Sp. z o.o.