Aktualności

Pfleiderer partnerem akcji „Design udomowiony”

11.06.2014

Pfleiderer kontynuuje współpracę z Galerią Wnętrz DOMAR we Wrocławiu przy okazji szóstej już edycji Designu Udomowionego. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Galerii Wnętrz DOMAR podczas Nocy z Designem oraz zwiedzenia towarzyszących jej wystaw i uczestnictwa w warsztatach i spotkaniach.

Produkty Pfleiderer posłużyły do zaaranżowania przestrzeni poszczególnych wystawGaleria Wnętrz DOMAR to jedno z największych centrów wyposażenia wnętrz na Dolnym Śląsku. Od 6 lat organizuje akcję „Design udomowiony” (www.design-udomowiony.pl) – wyjątkowy format łączący prezentację nowości z wystawami polskiego wzornictwa, wykładami, prezentacjami, warsztatami.

Każdorazowo „Design udomowiony” rozpoczyna „Noc z designem” – impreza podczas której uczestnicy mają szansę spotkania się z przedstawicielami obecnych na terenie galerii marek, projektantami, ekspertami w dziedzinie designu.

W ramach „Designu udomowionego” co roku odwiedza galerię kilka tysięcy mieszkańców Wrocławia i okolic. Tegoroczna edycja to święto „designu do kupienia” – dobrze zaprojektowanych przedmiotów, które dostępne są w Polskich sklepach – tym razem nie tylko tych z wyposażeniem wnętrz.

W ramach imprezy zaprezentowane też zostaną efekty warsztatów „3S” (siedzisko/stolik/szafka) wrocławskiej Akademii Sztuk PięknychPod hasłem „Design do kupienia” format Designu Udomowionego poszerza swoją formułę o produkty niezwiązane z wnętrzarstwem, ale wyróżniające się na półkach polskich sklepów dobrymi projektami, ciekawym brandingiem, oryginalnymi opakowaniami, jakością i atrakcyjnymi cenami.

Pfleiderer już po raz drugi będzie partnerem „Designu Udomowionego”, który rozpocznie się 12 czerwca.  Produkty Pfleiderer posłużyły do zaaranżowania przestrzeni poszczególnych wystaw.

W ramach imprezy zaprezentowane też zostaną efekty warsztatów „3S” (siedzisko/stolik/szafka) wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych, podczas których studenci stworzyli trzy bryły mebli przy zastosowaniu ograniczonej gamy kolorystycznej dekorów z oferty Pfleiderer. Pełna swoboda interpretacji studentów daje gwarancję oryginalności powstałych przedmiotów.

Zobaczymy też wybrane meble łazienkowe powstałe w ramach 13 edycji PE-P ASP w Poznaniu. Do zaprojektowania wyposażenia łazienek o minimalnej powierzchni również użyto produktów Pfleiderer.

źródło i zdjęcie: Pfleiderer