Aktualności

GAMRAT SA dla jasielskich dzieci

11.06.2014

W minioną sobotę 7 czerwca 2014 roku na terenie sportowo-rekreacyjnym Zespołu Szkół Miejskich nr 2 odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka, której organizatorem była firma GAMRAT SA. Impreza rozpoczęła się punktualnie o godzinie 9 i trwała do godziny 13.

Przez cały czas trwania imprezy dzieciom towarzyszyła aktorka z Teatru Baśni i Bajki z Tarnowa - Pani Ewa Zapała, grono pedagogiczne oraz świetna muzyka. Dla dzieci przygotowano mnóstwo atrakcji -  gry i zabawy, konkursy z nagrodami, basen z piłeczkami, trampolinę oraz dmuchaną dwutorową zjeżdżalnię. Każde dziecko otrzymało wspaniałe lody, napoje, popcorn i watę cukrową. Fundatorem tych wszystkich atrakcji i smakołyków była firma Gamrat SA.

GAMRAT SA dla jasielskich dzieci

W trakcie imprezy zorganizowano program edukacyjny "Bądźmy bezpieczni na drodze",  zakończony egzaminem prawidłowego przejścia przez jezdnię bez i z sygnalizacją świetlną.

Firma Gamrat składa serdeczne podziękowania pod adresem Pani sierżant Joanny Garbacik oraz Pana mł. aspiranta Bartosza Szeleszkiewicza za przeprowadzenie programu edukacyjnego oraz egzaminu. W trosce o bezpieczne poruszanie się po drogach najmłodszych mieszkańców Jasła i okolic, wszystkie dzieci biorące udział w imprezie otrzymały breloczek odblaskowy.

Wśród  licznych konkursów z nagrodami przeprowadzonych w trakcie imprezy najwięcej pozytywnych emocji oraz niezapomnianych wrażeń wzbudził konkurs rysunkowy zorganizowany na cześć  Dyrektora ZSM nr 2 Pana Jerzego Gajdy pt. "Nasz Dyrektor Oczyma Dzieci", który z pewnością na długo pozostanie w pamięci nie tylko Pana dyrektora, ale także pozostałych osób obecnych na imprezie.

Imprezę uświetniły również pokazy wozów strażackich oraz wozu policyjnego, które wzbudziły ogromne zainteresowanie wśród uczestniczących w imprezie dzieci.

Na zakończenie świetnej zabawy wszystkie dzieci gromkimi brawami i radosnymi uśmiechami na twarzach podziękowały Panu Prezesowi Zarządu Krzysztofowi Moska za zorganizowanie bogatej w różne atrakcje imprezy.

Firma GAMRAT SA składa serdeczne podziękowania wszystkim współorganizatorom za pomoc w organizacji imprezy - firmie Astra za ufundowanie lizaków dla dzieci, firmie MPM za obsługę chłodni z lodami, firmie Frogart za plakaty reklamujące imprezę oraz karnety dla dzieci, Komendzie Policji i Komendzie Straży Pożarnej w Jaśle za uświetnienie imprezy swoją obecnością i zaangażowanie oraz Zarządowi Budowy Dróg i Mostów za wypożyczenie sygnalizacji świetlnej niezbędnej do przeprowadzenia egzaminu z prawidłowego i bezpiecznego przejścia przez jezdnię.

Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem Pana Jerzego Gajdy - Dyrektora Szkoły za udostępnienie terenu sportowo-rekreacyjnego oraz grona pedagogicznego, w szczególności Pani Anny Madejczyk za pomoc przy organizacji konkursów.

Firma GAMRAT dziękuje również Dzieciom za tak liczne przybycie, zaangażowanie w konkursy, wspaniałą zabawę  i spędzony czas.

źródło i zdjęcia: GAMRAT

Firma powiązana:

Gamrat SA

Telefon 13 491 47 49, 606 787 166 (Informacja techniczna)
www.gamrat.pl
bok-profile@gamrat.com.pl, gamrat@gamrat.com.pl

Gamrat SA